ACARSAN HOLDİNG

3. Organize Sanayi Bölgesi Kamil Şerbetçi Blv. No: 44 ŞEHİTKAMİL / GAZİANTEP

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Selim ACAR önderliğinde 1977 yılında faaliyetlerine başlayarak tarım, uluslararası petrol ve muhtelif ürün taşımacılığı, ithalat ihracat ve uzun yıllar farklı unvanlar altında farklı sektörlerde faaliyetlerini sürdürerek Acarsan Holding adı altında bugünkü konumuna gelmiştir. Gerçekleştirdiği üretim satışı ve yaptığı ihracatla, İstanbul Sanayi Odası ve Türkiye İhracatçılar Meclisi istatistiklerinde derecelere girerek sayılı firmalar arasında yerini almıştır.  Bugünkü ulusal ve uluslararası rekabet gücüne erişmiş olan Acarsan Holding, bilimsel ilkeler ve iş ahlakını önemseyerek, üst düzeyde ticari itibarını sürdürmeye devam etmektedir. Acarsan Holding, bünyesinde bulunan sektörlerde ulusal ve uluslararası kalite standartlarına ulaşmış olup, çalışanları ve müşteri memnuniyeti ile etkinlik gösterdiği tüm alanlarda başarılı olmanın gururunu yaşamaktadır. 

Irak, Libya, Kuzey Afrika, Ortadoğu ülkeleri ve Birleşmiş Milletlerin tedarik firmalarından biri durumundadır. Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı piyasalarınca tercih edilen ve kendi markası olan ‘'Acarsan’’ modern tesislerinde Un imal etmekte olup, Gıda, Bakliyat ve İnşaat Ürünleri ihracatını yapmaktadır.

Acarsan Holding, Scania Çekicileri Güneydoğu Anadolu Bölgesi, Audi otomobillerinin Gaziantep Satış - Servis ve Yedek Parça Bayiliği, petrol ve petrol ürünleri ticareti yapmaktadır. T.C. Ulaştırma Bakanlığı ve Doğuş Grubu TAV - TÜV SUD birlikteliği ile Dünya standartlarına uygun 5 ayrı şehirde TÜVTÜRK taşıt muayene istasyonu, 3 gezici mobil araç istasyonu ile motorlu araçlara muayene ve teknik kontrol hizmeti vermektedir.

Acarsan Holding Gaziantep’te inşaat alanında modern, çevreci konut, rezidans inşaatları devam etmektedir.  Sağlık sektöründe ise Gaziantep’te Alman Hastanesi inşaatı ile yatırımlarını sürdürmektedir. Ayrıca yurt dışı müteahhitlik hizmetleri vermekte olan firmamız, Irak Hükümeti ile yapmış olduğu müteahhitlik sözleşmesiyle Irak’ta Dünya standartları dahilinde tam donanımlı 11 adet yüksek yatak kapasiteli hastane yapmaktadır.

Acarsan Holding 2012 yılında kurmuş olduğu Greeneco Enerji Elektrik Üretim A.Ş. ile MTA (Maden Tetkik Arama Genel Müdürlüğü) tarafından açılan jeotermal alanların ihalelerine girmiş ve bunların altı tanesini kazanarak bünyesine katmıştır. Şu an sahalarımızda başta elektrik üretimi bunun yanında seracılık, sağlık turizmi, şehir konut ısıtması yapılıyor. Bu jeotermal alanlar sırasıyla; Denizli – Sarayköy – Tekke, Bolu – Seben – Kesenözü,  Muğla – Köyceğiz – Sultaniye,  Muğla – Fethiye – Girmeler,  Mersin – Silifke – Keben,  Konya – Karapınar – Üzecikdağı dır.

Acarsan Holding ticari ilkeleri ve çalışma prensipleri ile faaliyet ağını sürekli genişleterek, kültürel değerlerinden ödün vermeden günümüzün çağdaş yaşam koşullarına paralel olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Firmanın Projeleri

FİRMA İLE İLGİLİ HABERLER


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasiacarsan-holding): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248