ARTAŞ İNŞAAT

YANIKSES SOK. YENİMAHALLE KÜLTÜR MERKEZİ ARTAŞ GRUP MERKEZİ BİNASI NO:2 BAKIRKÖY / İSTANBUL

 

1977 yılında yapılanan ARTAŞ Süleyman ÇETİNSAYA tarafından kurulmuştur. Üç ana sektörde 15 şirketle önemli projelere imza atmış ve bugüne kadar 2 milyon metre kare inşaat tamamlamıştır. ARTAŞ İnşaat grup şirketleri içinde lokomotif olarak devam etmektedir.
 
İnşa etme tecrübemizi gayrimenkul geliştirme, turizm ve alışveriş merkezi yatırımlarımızda da kullanmaya devam ediyoruz. İşletme konusunda Türkiye’de başarılı bir geçmişe sahip olan ARTAŞ grubu; hedeflediği sektörlerde rol almaya devam etmektedir. Avrupa Konutları, Carousel AVM, Kayseri Park AVM, Armoni Park AVM gibi markaları tasarlamış ve gerçekleştirmiştir. Proje yaratma, planlama, uygulama alanında ki gücü ve tecrübesi ile ARTAŞ grubu kendini bir "Proje  Geliştirme" şirketi olarak konumlandırmıştır.
 
Grup yatırım mantığı : Perakende ve turizm yatırımları öncesinde ortalama 5 ila 9 senelik bir zaman diliminde yatırımdan çıkış alternatiflerinin net olarak belirlenmiş olması ve yatırımın geri dönüş süresi belirlenmesi gerekmektedir. İnşaat yatırımların da hızlı gelişen bölgelerde ve yeni uydu kent kurulması planlanmış alanlarda; bölgenin ekonomik şartları göz önüne alınarak "istikrarlı ve optimum gelir garantisi" öngörülen  projeler, ARTAŞ grubunun odaklandığı yatırım alanlarıdır.       
 
Vizyon:
Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde günümüz ihtiyaçlarına  uygun, dünya standartlarında sürdürülebilir bir büyüme ile ülkemize değer  katmak.
Şartlar ne olursa olsun, her zaman, her durumda, tüm  faaliyetlerimizi “insanlığa hizmet” esasında yürütmek;
Sözümüze sâdık kalmayı vazgeçilmez bir “erdem” saydığımız  için “doğruluk ve dürüstlük”ten bir milim şaşmamak;
Firma kârlılığını gözettiğimiz  ölçüde, birlikte yürüdüğümüz iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin kazancını da  en üst düzeyde gözetmek;
 
Misyon: 
“Kazan-kazan:  her zaman, her durumda güven kazan, memnuniyet kazan; ve kazandığın kadar  kazan”

Firmanın Projeleri

FİRMA İLE İLGİLİ HABERLER


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasiartas-insaat): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248