ASKON İNŞAATASKON GAY.YAT.İNŞ.LTD.ŞTİ.

Merkez Ofis Adres: Şenlikköy Mah.Ekşinar Cad.Işık Sok. NO:3 D:5 Bakırköy İstanbul Anadolu Yakası Ofis Adres : Aydıntepe Mah. 100. Yıl Cad. NO:12 Tuzla İstanbul BAKIRKÖY / İSTANBUL
ASKON GAY.YAT.İNŞ.LTD.ŞTİ. Yükselen yapı yükselen toplum sloganı ile yola çıkmıştır. Köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak hizmetlerini sürdürmektedir. 
 
ASKON GAY.YAT.İNŞ.LTD.ŞTİ.tüm üretimlerinde daima; toplumun kalkınmasını, dünya uygarlığının gelişmesini, insan mutluluğunu, çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinmiştir. 
 
ASKON GAY.YAT.İNŞ.LTD.ŞTİ., konusunda eğitimli, uzman ve deneyimli kadrosuyla, hayat verdiği yaşam alanlarında uyguladığı üstün inşaat teknik ve nitelikleriyle dünyada sadece kalitesi değil, güvenilirliğini de kanıtlamıştır. Mühendislik başarıları yurt içi ve yurt dışı bilimsel çevreler ve iş yaptığı kurumlar tarafından ödüllendirilmiştir. Yakın gelecekte bu kalite ve güveni, yapmayı planladığı yeni projeleriyle dünyanın dört bir tarafına taşımayı planlayan
ASKON GAY.YAT.İNŞ.LTD.ŞTİ.’ın en büyük hedefi ise, her nerede olursa olsun insanlara yaşamaktan zevk alacakları ve mutlu olacakları güvenli yaşam alanları sunmaktır. 
 
ASKON GAY.YAT.İNŞ.LTD.ŞTİ. yaptığı projeler kapsamında çevrenin korunmasına özel önem vermektedir. Doğal kaynakları korumak, çevreye olabilecek olumsuz etkileri en aza indirmek ve bunun sağlanabilmesi için gerekli önlemleri alabilmek doğrultusunda gereken tüm çalışmalar yapılmaktadır. Bu amaçla, konu ile ilgili yürürlükte olan tüm yasa ve yönetmeliklere tamamen uyulmaktadır. Ayrıca, yapım çalışmalarının her aşamasında iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili hem yerel ve hem de uluslar arası koşullar titizlikle sağlanmaktadır. Her bir proje için, projeye özgü ve genel, çevre koruma ve iş güvenliği gerekliliklerine uyumlu çalışılması, ASKON GAY.YAT.İNŞ.LTD.ŞTİ. 'ın müşterilerine sunduğu yüksek hizmet kalitesinin anahtarıdır.
 
Misyonumuz
ASKON GAY.YAT.İNŞ.LTD.ŞTİ. ASKON, günün şartlarına göre öne çıkan gayrimenkul ihtiyaçlarını, doğru planlanan projelerle, toplum açısından kârlı yatırımlara dönüştürmeyi, zamanın en ileri inşaat teknolojilerini kullanarak estetik ve fonksiyonel açıdan iz bırakacak eserler oluşturmayı misyon edinmiştir.

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasiaskon-insaat): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248