AYIŞIĞI GAYRİMENKUL

ŞEHİT AHMET SOK. MECİDİYEKÖY İŞ MERKEZİ KAT:4 NO:74 MECİDİYEKÖY / İSTANBUL
Ayışığı Gayrimenkul olarak hedeflerini gayrimenkul alanındaki gelişim fırsatlarını doğru zamanda değerlendirerek, nitelikli yatırımlara dönüştürmek olarak belirledi. Modern mimariyi takip eden ve her zaman profosyonel ekipler ile çalışan firmamız kalite ve estetiği bir araya getirerek sizlere yaşanılası mekanlar olanağı sağlamaktadır.
 
Vizyonumuz 
İnsanların yaşam kalitelerin arttıracak gayrimenkul projelerini üretmek vizyonuyla kurulmuştur.
 
Misyonumuz 
Güvenilirlik, dürüstlük başta olmak üzere müşterilerimize karşı açık ve şeffaf olmak, geçmiş deneyimlerimizden kazandığımız ticari itibar ve tecrübemizin desteği ile duruşumuzdan ödün vermemek temeli ilkelerimizdir.
 
Ayışığı Öyküsü
 
Müslüm Özcan işine duyduğu tutku ile başarıyı bir araya getirmiş bir iş adamıdır. Uzun yıllar lojistik ve inşaat sektöründe faaliyet göstermiş olup Ayışığı Gayrimenkul firmasının kurucusu ve yöneticisidir.
 
Lojistik Sektördeki başarısının ardından kurduğu sistemlerin ve yetkin insanların katkısıyla beraber firmasını kendi kendilerini yürüten kurumlar haline getirmiştir. Bu sayede Müslüm Özcan zamanını farklı projelere odaklanarak değerlendirmeye başlamıştır. İnşaat sektöründe yakından da takip ettiği yazlık siteler konusunda kendi projelerini gerçekleştirme imkanı buldu Bugün Türkiye’nin en popüler tatil yöresi olan Bodrum Gümüşlük’te AYIŞIĞI KONAKLARI isimli projenin imzasını atmıştır.Başta Bodrum yarımadası olmak üzere ,Çeşme,Marmaris ve Ege bölgesinde çeşitli konut ve otel projelerinin devamı için çalışmalarını sürdürmektedir.
 
Ayışığı gayrimenkul olarak vizyonu, hedefleri ve projeleriyle sektörün önde gelen değerlerinden biri olma yolunda ilerliyor. 

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasiayisigi-gayrimenkul): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248