AZİM GAYRİMENKUL YATIRIMAZİM GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş.

TUGAYYOLU CAD. OFİSİM İSTANBUL PLAZA B BLOK NO:18 DAİRE:47 MALTEPE / İSTANBUL
BiZ KiMiZ?
 
Yılların iş tecrübesi sonucu 1997 yılında kurulan Azim Gayrimenkul Yatırım A.Ş, “Sanat(yapı) insan içindir.” İlkesini kendisine rehber edinerek geride “yaşanabilir eser” bırakmanın gayreti içindedir.Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan , kurulduğu ilk günden bu yana “kredisini kaybetmemeyi” en büyük sermaye olarak görmüştür.
 
Azim Gayrimenkul Yatırım A.Ş, sektörün kalite ve konfor standartlarını hep daha yukarı taşımayı kendine görev edinmiştir.Diğer taraftan, Azim Gayrimenkul Yatırım A.Ş, AVM, otel, özel okul depo ve lojistik merkezleri ve konut projeleri için onlarca gayrimenkul geliştirme projelerine imza atmıştır.Değişime ve yeniliklere açık olan Azim Gayrimenkul Yatırım A.Ş, kendini yenileyerek durmadan gelişiyor. Böylece de ülke insanımıza ve insanlığa daha faydalı oluyor.
 
VİZYONUMUZ
 
Gezegenimizde gayrimenkul sektöründe kaliteli hizmet sunan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider konut markası ve yatırım aracı olmaktır.
 
MİSYONUMUZ
 
Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, yüksek yaşam kalitesi ve yatırım değeri sunan, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında gayrimenkul projeleri hayata geçirerek sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir gayrimenkul yatırım şirketi olmaktır.

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasiazim-gayrimenkul-yatirim): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248