BAKIRCI YAPIBAKIRCI YAPI İNŞAAT LTD. ŞTİ.

CERRAHPAŞA CAD. KATİPMUSLİHİTTİN SOK. NO:3/5 AKSARAY / İSTANBUL

 

İnşaat sektörüne ilk adımını 1981 yılında şehir konut, işyeri ve kentsel dönüşüm projeleriyle atan Bakırcı Yapı İnşaat Elektronik Pazarlama Ltd. Şti. kaliteden ve güvenden ödün vermeden ürettiği her bütçeye uygun çalışmaları ile 26 senedir binlerce aileyi konut sahibi yaptı. Bakırcı Yapı; kaliteli üretim, satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyeti ilkelerinin getirdiği başarı ile 2000 yılında farklı sektörlere yatırım kararı aldı Sağlık sektörüne özel hastaneleri ile giren Bakırcı Yapı İlerleyen yıllarda gıda, bilişim ve denizcilik sektörlerinde de yatırım yaparak SAĞLAM ŞİRKETLER GRUBU’ nu oluşturdu. Başarılı proje yönetimi ve ileri teknolojiyi birleştiren Bakırcı Yapı, her zaman doğaya ve insana saygı prensibi ile hareket ederek sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer aldı. 2004 yılında yeniden yapılanan şirket şehir içi toplu konut projelerine imza atma kararı aldı. Gıda ve sağlık sektöründe de Türkiye’ nin önde gelen kuruluşları arasında yer almanın gruba kattığı güç, sektörü bilen ve tanıyan organizasyonun her kademesindeki profesyonel kadro, dünya sektöründe en iyi olma hedefine Bakırcı Yapı’ yı daha çok yaklaştırmaktadır. 

İmza attığı bütün projelerde, üretimin ve hizmetin her aşamasında hatasızlık ilkesi ile çalışan Bakırcı Yapı, her zaman profesyonellerle çalışmanın vermiş olduğu güven, güçlü yönetim kadrosu ve insana hizmet anlayışı ile kendisine güvenen ve inanan herkese vefa borcunu ödemek için durmadan çalışıyor

Bakırcı Yapı, köklü bir aile şirketi olarak, uzman kadrosuyla oluşturduğu kurumsal kültürü ve duruşuyla konut sektörüne odaklı faaliyetlerini önümüzdeki dönemde arttırarak devam ettirecektir. Bu çerçevede ülke çapında kaliteli butik projelerin yanı sıra, şehir merkezinde her yönüyle düşünülerek tasarlanan, huzuru ve konforu bulacağınız kaliteli toplu konut projeleri ile Bakırcı Yapı her zaman hayatınızda olacak.

Artık SAĞLAM ŞİRKETLER GRUBU bugünlere gelmenin haklı gururunu yaşıyor ve bu gururla sektörde en iyi olma hedefine ulaşmak adına her gün daha çok çalışıyor.

Firmanın Projeleri

FİRMA İLE İLGİLİ HABERLERReklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48