BOZLAR YAPI

Kaliteye, bilgi birikimine ve teknoloji geliştirmeye özel bir önem veren Bozlar Yapı; yapı statiği, teknolojisi, hızlı ve verimli çalışma prensibine sahip, deneyimli teknik uzman kadrosu ile vizyon olarak Türk yapı sektöründe özel konuma sahip yapılara imza atmayı benimsemiştir.
 
Bozlar Yapı, ‘Veranda’ ile Ankara’nın hızla gelişen ve değer kazanan bölgesi Bağlıca ’da; kazançlı bir yatırım fırsatının yanı sıra siz ve aileniz için sımsıcak bir yaşam alanı sunuyor. Mühendislik sahasındaki fark edilir başarıları; yurtiçi ve yurtdışında büyük enerji projeleri ile adından söz ettiren Bozlar Yapı, kaliteden taviz vermeden yeni projelere devam etmeyi kendisine hedef edinmiştir. İlerleyen dönemlerde mühendislik alanındaki başarılarını, inşaat sektörüne yansıtacak olan Bozlar Yapı, sektörde gücünü arttırmaya devam edecek.

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasibozlar-yapi): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248