BTC İNŞAAT

HAVAALANI YOLU EGS BUSİNESS PARK B-3 BLOK KAT:12 NO:381 YEŞİLKÖY BAKIRKÖY / İSTANBUL

BTC İnşaat olarak 2007 yılında faaliyete başlayarak, inşaat ve danışmanlık sektörlerinde hizmet vermekteyiz. Geçmişte kazanılan tecrübeler ile günümüz teknolojisini birleştirerek bir sinerji oluşturup her alanda yeni ve farklı projeler geliştirmek için çalışıyoruz. Sektördeki dinamik büyümeye paralel olarak, bizde her geçen gün kendimizi yenileyerek geliştirmeye devam ediyoruz.

Taahhüt sektöründe; altyapı ve üstyapı işleri olmak üzere kamu ihtiyaçlarını inşa ederek devletimize ve milletimize hizmet vermekteyiz

Artan talep doğrultusunda konut sektöründe de, bu talebe cevap verebilmek için yeni ve farklı projeler inşa ediyoruz. Konut projelerimizde müşterilerimize sadece bir ev değil, ayrıcalıklı bir yaşam sunuyoruz. Bu ayrıcalıklı yaşam şartlarını sunarken öte yandan doğaya ve çevreye zarar vermeme hususunda çok hassas davranıyoruz. Çünkü biz yatırım yaptığımız bölgeye değer katmak için çalışıyoruz.

Yaptığımız her işte, sunduğumuz kalite ile imzamızı atıyor, müşterilerimize ve halkımıza güven veriyoruz. Çünkü inşaat güven işidir. Bizde bu düşünceyle yolumuza devam ediyoruz ve geleceğe güvenle bakıyoruz.


Saygılarımızla,

BTC İNŞAAT YÖNETİM KURULU

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasibtc-insaat): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248