DEMİRYAPI ORGANİZASYON

Yunus Mahallesi süreyyapaşa caddesi no:38 / 186 Park 34 rezidans Kartal / İstanbul

Dünyada çok önem verilen ancak ülkemizde yeni yeni değeri anlaşılan demiryolu sektörünün öncü firmalarından olan Demiryapı İnşaat uzun süredir bu sektörde olmanın gururunu yaşıyor. Kurulduğu tarihten itibaren birçok demiryolu altyapı ve üstyapı işleri yapan ayrıca demiryolu malzemeleri teminini de sağlayan firmamız demiryolunun geleceğimiz olacağı görüşüyle sektörde vazgeçilmez olmak hedefindedir. Firmamız bünyesinde çalışan personeline yaptığı yatırımlarla eğitimli ve uzman demiryolu gönüllülerinin adresi haline gelmiştir. Türkiye’de ilk defa dünyada ise 7. olan Ankara-Eskişehir Yüksek Hızlı Tren inşaatında yer almış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Kurulduğu yıldan itibaren firmamız, 210 km hızlı tren hattı ve 350 km demiryolu inşaatının, 320 km Hızlı Tren hat bakımının, 900 km konvansiyonel hat bakımının yapılmasını, Yüksek Hızlı Tren hatlarında 60 adet makasın makineli bakımının yapılmasını, konvansiyonel hatlarda 350 adet makasın makineli tamirat ve bakımının yapılmasını, 250 adet konvansiyonel hatta makas montajı işlerinin yapılmasını, 150 km konvansiyonel hattın balastının elenmesi, tamirat ve bakımının yapılmasını, 800 km ray koruyucu taşlama işi yapılmasını, 90.000’i aşkın makineli ray alın kaynağı yapılmasını, 40.000’i aşkın Alümino-Termit Ray kaynağı yapılmasını, 400 km eski rayları yeniden profilleyerek ray freze işi yapılmasını müşteri memnuniyeti esas olmak üzere yüksek kalite, minimum maliyet ve sıfır iş kazası prensipleriyle başarı ile tamamlamıştır.

ISO 9001 kalite sistemi belgesine sahip olan firmamız ülkemiz için son derece önemli olan demiryolu sektöründe yerli ve yabancı yatırımcılarla büyük projelere imza atmayı ve ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunmayı kendisine hedef edinmiştir. Demiryolu sektöründe artık aranan bir marka haline gelen firmamız önümüzdeki yıllarda yurtdışı demiryolu projelerine de imza atmayı hedeflemektedir.

Firmanın Projeleri

DETAYLI BİLGİ İSTEYİNReklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48