DKY İNŞAAT

DUMANKAYA VİZYON ESENTEPE MAHALLESİ E-5 YANYOL MİLANGAZ CADDESİ NO:77 KARTAL / İSTANBUL
Hakkımızda
 
Dumankaya, 1961 yılında inşaat sektöründe kamu binaları inşası ile faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra konut inşasına yönelmiş, 2000’li yıllardan itibaren hem kent içi hem kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde büyük ölçekli yaşam ve iş merkezleri gerçekleştirmiştir. Bugüne kadar başta Gizli Bahçe Konakları, Manzara Konakları, Akdeniz Evleri, Adres, Dizayn, Trend, Trend Ekstra, Konsept İstanbul ve Minimal, Kartal’ın sembol projesi Vizyon, Göztepe’de kentin ilk üçüz kuleleri İkon, Ataşehir’de Flex, Bahçeşehir’de Modern ile 15.000’in üzerinde konut ve işyeri tamamlayarak sahiplerine teslim etmiştir.
 
2013 yılında yeniden yapılanmaya giderek “DKY İnşaat”, “DKY Otomotiv”, “DKY Sigorta” ve “Dumankaya Yapı Malzemeleri” markaları, İbrahim Dumankaya Holding çatısı altında birleşerek daha güçlü bir şekilde yoluna devam etmektedir.
 
Vizyonumuz
 
Faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde ilk akla gelen ve ilk tercih edilen kurum olmak.
 
Misyonumuz
 
İnsanların kendilerini mutlu ve güvende hissettikleri anılara tanıklık etmek.
 
Değerlerimiz
 
İbrahim Dumankaya Holding olarak belirlediğimiz vizyona uygun olarak bizi 1961 yılından günümüze taşıyan ve geleceğimizi de güvence altına alabilmenin temel koşulu olan “Değerlerimiz”, prensiplerimizi ve kurum kültürümüzü şekillendirir.
 
Dinamizm
 
Kurumsal altyapımız ve nitelikli insan kaynağımız ile hiçbir bahane ve kısıt koymadan “problem” yerine “çözüm” üretiriz. Durağan bir çalışma ortamının bizi körelteceğine inanır; bunun yerine doğru aksiyonları en hızlı şekilde almaya özen gösteririz.
 
Kalite’de Kararlılık
 
Müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına uygun kalitede ürün ve hizmetleri müşterilerimize sunarak “güven” kelimesiyle anılan bir kurum olmayı sürdürülebilir başarının anahtarı sayarız.
 
Yenilikçilik
 
Faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde meydana gelen yenilik ve gelişmeleri yerel motiflere uygun olarak hayata geçirip özgün çalışmalar ortaya koyarak ilk ve öncü olmanın gayreti içerisindeyiz.
 
Dinamik bir anlayışla çalışmak.
 
İnşaat sektörü içinde bulunduğu konjonktürel yapı itibariyle son derece hareketlidir. Böylesine hareketli bir sektörde lider olmak, çok daha dinamik bir yapılanmayı, şirketin temel değerleri arasında görmeyi gerektirir. DKY İnşaat, sahip olduğu bu yapılanma sayesinde sadece inşaat teknolojisindeki hızlı değişimlere, sektörel hareketliliğe ve mevzuat değişikliklerine hızla uyum sağlamakla kalmıyor, dinamizmini ürettiği projelerine de yansıtıyor. Dumankaya Modern projesi bugün hem mimari özellikleri hem de estetiğiyle dinamik projeler anlayışının İstanbul’daki en önemli simgelerinden biri. Dumankaya Modern’in yanı sıra tüm diğer DKY İnşaat projeleri de içinde yaşadığımız çağın gerekliliklerini harcında barındırıyor.
 
Kaliteli yapılar, kaliteli yaşamlar sunmak.
 
Modern kent yaşamıyla beraber insanların öncelikleri de değişiyor. İnsanlar, artık yaşadıkları evlerin kendi yaşamlarına değer katan öncelikli unsur olduğunu biliyor. Bu nedenle DKY İnşaat kaliteyi, hem inşaat kalitesi hem de insanların yaşamını güzelleştiren bir katma değer olarak görüyor. DKY İnşaat’ın projeleriyle kaliteli yaşama alışkanlığı evden başlıyor. Dumankaya Trend, Konsept İstanbul ve Gizli Bahçe Konakları… Her projesindeki kalite anlayışıyla, insanı ve doğayı merkez alan mimari kimliğiyle, DKY İnşaat ve İbrahim Dumankaya Holding’in 52 yıllık deneyimiyle kentin yaşam kalitesini artırıyor.
 
Yenilikçi yaşam alanları tasarlamak.
 
DKY İnşaat, İbrahim Dumankaya Holding’in her zaman, çağın ötesinde olmayı hedefleyen kültüründen geliyor. Bu nedenle yenilikçilik, DKY İnşaat’ın vazgeçilmezleri arasında bulunuyor. Mesela Dumankaya İkon, Türkiye’nin ilk üçüz kuleleri olma özelliğiyle bir simge olarak İstanbul semalarında yükseliyor. DKY İnşaat, bugün de her projesini yenilikçilik kavramı üzerine inşa ediyor.

Firmanın Projeleri

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

FİRMA İLE İLGİLİ HABERLERReklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48