DNY DİNAY İNŞAAT

Kaynarca Mahallesi, Aydınlı Yolu Cd No:146, 34890 Pendik / İstanbul

DNY Dinay İnşaat bir aile şirketi olarak İstanbul’da kuruldu.İnşaat mühendisliği ve mimarlık alanında aldıkları eğitim sonrası profesyonel yaşama geçen şirket ortakları, yıllarca uygulama alanında edindikleri deneyimi Dinay İnşaat çatısı altında birleştirdiler. 

DNY Dinay İnşaat kurulduğu yıldan başlayarak, her türlü inşaat işlerinde faaliyet göstererek, teknik kadro, teknoloji ve donanım yönünden sürekli gelişerek, iş hacmini artıran bir trend yakalamıştır. 

DNY Dinay İnşaat Müteahhitlik hizmetleri ile İstanbul Anadolu yakasının tanınan firmalarından biri olmuştur. 

DNY Dinay İnşaat deneyimini araştırmacı kimliği ile birleştirerek, kazanmış olduğu bilgi birikimi sayesinde, yapımını üstlendiği işlerde önemli başarılar elde etmiştir. 

Uzman kadro, üstün donanım ve güçlü finansal yapısıyla, prensipleri dürüstlük , kalite ve güvenilirlik olan DNY Dinay İnşaat, bu sayede inşaat sektöründe saygın bir yer elde etmiştir.

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasidny-dinay-insaat): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248