EKCAN GRUP

E-5 Karayolu Üzeri Yahya Kaptan Işıkları Karşısı Ekcan Plaza İZMİT / KOCAELİ

1975 yılında, dünya standartlarında, kaliteli ve modern yapılar inşa etme misyonuyla kurulan Ekcan Şirketler Grubu İstanbul ve Kocaeli’nde başlattıkları Yap-Sat işleri ile çalışmalarına başlamıştır.

Kaliteli üretimi ile inşaat sektörünün önemli bir aktörü haline gelen Ekcan İnşaat, 1985 yılından sonra İstanbul, Kocaeli, Edirne, Zonguldak, Kastamonu, Muğla başta olmak üzere bir çok ilde Kamu Kurum ve Kuruluşlarına ait alt yapı ve üst yapı taahhütleri yaparak, anahtar teslim tesisleri inşa ederek, sektöründe lider firmalar arasına girmiştir. İnşaat sektöründe standartları yükseltmiş ve yaptığı her projede bir adım daha ileri gitme prensibini benimsemiş olan Ekcan İnşaat, faaliyet gösterdiği alanlara turizm, otomotiv, akaryakıt, sigorta sektörlerini de katmıştır.

2006 yılında turizm yatırım faaliyetlerine başlayan Ekcan Grup Bodrum’da inşa ettiği KEFALUKA RESORT ile ilk 5 yıldızlı otelini 2009 yılında işletmeye açmıştır. Doğa ile tasarımın uyum içinde harmanlandığı KEFALUKA RESORT, dünyanın en iyi 15 koyundan biri olarak seçilen Akyar’lar koyuna hakim tepenin eteğinde, denize sıfır 50.000 m2’lik alana inşa edilmiştir. Dünya standartlarında projeler üreterek, planlı ve istikrarlı büyüme politikalarıyla, Ekcan Şirketler Grubu Kocaeli ve Muğla bölgelerinde Sigorta ve Aracılık Hizmetleri, Otomotiv sektöründe Kocaeli Opel & Chevrolet Bayii ve Yedek Parça, Ek-Tur bünyesinde Turizm ve Seyahat Acentesi ile koşulsuz memnuniyet ilkesine bağlı kalarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Sürekli ve değişmeyen hedefi tüm paydaşları için artan oranda katma değer yaratmak olan Ekcan Şirketler Grubu tüm faaliyetlerini uluslar arası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, toplumsal ve sosyal sorumluluk prensipleri ile yürütmektedir.

2014 yılında karar verdiğimiz  hedeflerimize paralel olarak Ek-Can şirketler grubu bölünmeden dolayı ticari faaliyetlerine Ekcan Mimarlık Mühendislik İnşaat Otomotiv San. ve Tic. Şti adı altında devam edecektir.

Faaliyet gösterdiği her sektörde maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile hareket eden Ekcan,  yolculuğuna gelişerek ve verimliliğe odaklı büyüme stratejisiyle devam etmekte ve sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Firmanın Projeleri

FİRMA İLE İLGİLİ HABERLER


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasiekcan-grup): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248