EMAY İNŞAATEMAY İNŞAAT TAAHHÜT SAN.TİC.A.Ş.

DEĞİRMENYOLU CAD. ÇETİNKAYA SOK. NO:22 İÇERENKÖY KADIKÖY / İSTANBUL

Emay İnşaat, 1995 yılında Ankara'da kurulmuştur. Mühendislik kökenli ortaklık yapısı firmanın daima yeniliklere, gelişmeye açık, cesur ve atak bir gelişme politikası izlemesini sağlamıştır.

Şirket, 1996 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından ihale edilen konut işleri ihalelerini kazanmasıyla birlikte İstanbul merkezli projelere katılarak taahhüt sektöründe yerini almıştır. Daha sonra SSK, Oyak, Bayındırlık, MEB gibi kurumların okul, hastane gibi önemli projelerini tamamlamıştır. 2000 yılından sonra Büyükşehir Belediyesi ve TOKİ tarafından ihale edilen, tünel kalıp sistemiyle gerçekleştirilen toplu konut projelerine katılmaya başlamıştır.

Markalı konut projelerinde de yüksek satış rakamları ve yüksek proje primleri ile dikkatleri üzerine toplayan Emay İnşaat, günümüze kadar Kentplus Ataşehir, Kentplus Mimarsinan, Kentplus Kartal projelerini hayata geçirmiş, başarıyla tamamlamış ve binlerce insan Plus konseptli evlerinde yaşamaya başlamışlardır. 

İnşaat projelerine ek olarak Emay İnşaat, KentPlus Ataşehir'deki 2044 dairenin içinde bulunan Pleon Sportivo Spor Merkezini de hayata geçirmiştir. 7000 m2 kapalı alanı olan spor merkezi, Türkiye'nin en gelişmiş ve lüks spor merkezi olarak dizayn edilmiş ve kısa sürede binlerce üye bu merkezde spor yaparak sağlıklı yaşama adım atmışlardır. 

Bu projelerinin yanında Emay İnşaat A.Ş., konut projelerini geliştirmeye devam etmiş, 2010 yılı içinde Centrium Park, Centrium Tower ve KentPlus Newport projelerine başlamıştır. Tüm bunlara ek olarak Emay İnşaat A.Ş. turizm ve sağlık alanında da çalışmalarına devam etmiştir. Bunun sonucu olarak da İstanbul Anadolu Yakası'nda 5 yıldızlı bir otel ve Convention Center inşaatına, Avrupa Yakası'nda da özel bir hastane projesini hayata geçirmek için çalışmalara başlamıştır. 

 

 

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasiemay-insaat): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248