ERKA GRUP

Konaklar Mah. Selvili Sok. 13/B Blok No: 10/1, 4. Levent, BEŞİKTAŞ / İSTANBUL

Erka Yapı’nın temelleri bir aile şirketi olarak Hicabi Karagöz tarafından 1986 yılında atılmıştır. Bu dönemde İstanbul Bahçelievler ve Kâğıthane ilçelerinde konut inşaatları yapılmıştır. 1999 yılına kadar Bahçelievler, Kâğıthane ve Beykoz ilçelerinde konut inşaatları yapılmıştır.

Ailenin ikinci kuşak dönemi 1999 yılında, Mimar Erol Karagöz liderliğinde, Erka Yapı’nın kurulmasıyla başlamıştır. 1999 – 2009 yıllarında Erka Yapı iştiraki olan, Türkiye’de İda İnşaat adıyla, Rusya Federasyonu’nda Almis İnşaat adıyla taahhüt işleri yapılmıştır. Türkiye’de çeşitli banka şubeleri, okullar, Rusya Federasyonu’nda toplu konut, villa ve aqua park projeleri yapılmış ve teslim edilmiştir. Erka Yapı 2010 yılı ile birlikte kamu kuruluşlarına ve özel sektöre yönelik taahhüt işleri yapmaya başlamıştır. Yine bu dönemlerde Kağıthane ilçesinin değişik bölgelerinde 280’e yakın konutun inşası ve teslimi tamamlanmıştır.

Erka Yapı 2012 yılında Kentsel Dönüşüm Yasası’nın yürürlüğe girmesiyle beraber bu konuyu uzmanlığı haline getirmiş, 2013 yılı itibariyle Kağıthane ve Kadıköy’de Kentsel Dönüşüm Projeleri üzerinde yoğunlaşmaya başlamıştır. Erka Yapı’nın mülkiyetlerde kendi ortaklığı da bulunan 8 ayrı yapı adasında toplam 950 konut kapasiteli projeleri devam etmektedir.

www.erkagrup.com

Firmanın Projeleri

FİRMA İLE İLGİLİ HABERLER


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasierka-grup): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248