EROĞLU YAPIEROĞLU GAYRİMENKUL SAN. TİC. A.Ş.

ZAFER MAH. ÇINAR SOKAK NO:2 KAT:5 YENİBOSNA / İSTANBUL

Sektörün klişelerini değiştirmek için gerekli olan her şeye sahibiz...

Eroğlu Holding'in tekstil ile başlayan, yaklaşık 30 yıla varan ticari geçmişine dayalı bilgi ve deneyimi üzerine kurulu Eroğlu Gayrimenkul; konut, alışveriş merkezi ve ticari gayrimenkul alanlarında faaliyet göstermektedir.

Bugüne kadar Sarıyer, Beylikdüzü, Ümraniye, Merter, Kâğıthane, Florya, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Seyrantepe, Tekirdağ, Antalya ve Bursa'da projeler geliştiren Eroğlu Gayrimenkul'ün gerçekleştirdiği ve önümüzdeki 2 yıl içerisinde tamamlamayı hedeflediği projelerin toplam büyüklüğü 2 milyon metrekareye ulaşmaktadır.

Colin's ve Loft markaları ile global arenada önemli başarılara imza atarak tekstil sektöründe ilke edindiği 'marka yaratma' üzerine kurulu iş modelini inşaatta da devam ettirmeyi amaçlayan Eroğlu Gayrimenkul; 12 yılı aşan deneyimi ve sektörde markalaşmış profesyonel çalışanları ile sektörün klişelerini değiştirerek yeni bir dönem açacak hamlelerine başlamıştır. 2008'de açılan ve Hollandalı Corio tarafından satın alınan Tekira AVM'nin iş geliştirme ve inşaat süreçlerini yöneten, 2009'da Ümraniye Akkom Ofis Park projesini hayata geçiren Eroğlu Gayrimenkul, 2010'da ise Oksizen Konakları'nın daire teslimlerini yapmış ve İstanbul Lounge projesine imza atmıştır. Eroğlu Gayrimenkul 2011 yılında; İstanbul Lounge 2, Yenimoda Evleri, Platform Merter, Florya Ekşinar Konakları, Ofishane, Bursa Harmony Towers başlarken 2012 yılında ise Erasta Antalya projesine ve Seyrantepe'deki yeni projesine başlamıştır.

Dünyada ve Türkiye'de kendi sektöründe 100 yıllık marka ve şirketlerle aynı konuma gelebilen holdingimiz ve markaları genç yaşının verdiği dinamizm ile daha da ilerilere gidecektir. Eroğlu Holding olarak hedefimiz, insanlar için daha iyi bir hayat kalitesi sağlamaktır.

 

Misyon

Eroğlu Yapı, toplumda öne çıkan gayrimenkul ihtiyaçlarını, doğru projelerle, kurum ve toplum açısından kârlı yatırımlara dönüştürmeyi misyon edinmiştir. Eroğlu Yapı, yatırıma uygun bir arazi üzerinde en iyi kullanım modelini geliştirip, en ileri inşaat teknolojilerini kullanarak eksiksiz proje yönetimi ile estetik ve fonksiyonel açıdan iz bırakacak gayrimenkul projelerini oluşturma misyonuna sahiptir.

Vizyon

Eroğlu Yapı; gayrimenkul sektöründe ilk 5 türk firması arasında yer almayı vizyon olarak benimsemiştir.

Kalite Politikamız

Eroğlu Yapı;

• Müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate almayı,

• Gelebilecek şikayet ve talepleri ön görerek gereken önlemleri almayı,

• Gerekli kaynakları temin ederek, üretim ve destek süreçlerinin her aşamasında, süreçlerin performansını ölçerek iyileştirmeyi,

• Sektördeki teknolojik yenilikler ve olanakları yakından takipederek, malzeme ve imalat tekniklerini sürekli geliştirmeyi,

•Çalışanlarını, taşeronlarını eğitmeyi ve onlarında bu prensipler doğrultusunda hareket etmesini sağlamayı,

•Yasal düzenlemelere, Eroğlu Yapı kurum ilkelerine, müşteri istek ve beklentilerine uymayı, kalite politikası olarak benimsemiştir.

Firmanın Projeleri

FİRMA İLE İLGİLİ HABERLER


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasieroglu-yapi): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248