FAB YAPI

Kavaklı Mah. Göktürkler Cad. No:6 C-5 Beylikdüzü / İstanbul

TARİHÇE

FAB Yapı, Gayrimenkul Geliştirme alanında faaliyet göstermektedir. İnşaat sektöründeki bilgi birikimini gayrimenkul sektörüne katarak kaliteli, konforlu ve güvenilir yapılar üretmek üzere 2003 yılında FATİH AHMETBEYOĞLU tarafından kendi öz sermayesiyle ''karadeniz konut yapı'' firması adı altında kurulmuştur. 2016 yılında firma markalaşma yolunda isim ve vizyon değişikliği ile FAB YAPI adı altında yeni bir oluşuma girmiştir. Geçen 13 senede 100'lerce konutu sahiplerine teslim ederek güvenilirliğini ve başarısını ispat etmiştir. Başarısı ve güvenilirliği, Yapı Merkezi’nin yarım asırlık deneyiminden süzülen bilgi, donanım, ekipman ve işgücü birikiminden geliyor.

FAB Yapı' nın ana faaliyet alanları; arazi geliştirmek, araziye ve bölgeye uygun konut-ticaret-ofis-turizm projeleri tasarlamak, bu projeleri hayata geçirmek, satışını gerçekleştirmek ve satış sonrası destek vermektir.

FAB Yapı, İstanbul’un en seçkin ve gelecek vaat eden bölgelerine yatırım yapmaya büyük önem vermektedir. Yapı Konut, kent yaşamıyla uyumlu, doğal hayatı koruyan, geleceğin kentsel sorunlarını bugünden çözümleyen projelerle; sadece araziye değil, semte veya bölgeye de değer katmaktadır. Günümüz koşullarındaki en iyi yatırım fırsatlarını sunan FAB Yapı projeleri, orta ve uzun vadede yüksek prim sağlamaya devam etmektedir.

 

VİZYONUMUZ

  • Ulusal ve uluslararası ölçekte başarıları kazanmak ve yapı sektörünün önde gelen isimlerinden olmak.
  • Müsterilerimizin her zaman ilk tercihi olmak.

 

MİSYONUMUZ

  • Müşteri beklentilerine göre kaliteli projeler üretmek ve onun memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmak.

DEĞERLERİMİZ

  • Mükemmeliyet : Kalite standartlarında en son gelişmeler takip edilerek ve gerekli çaba harcayarak daima yüksek performans tutmak
  • Güvenlik : Çalışanlarımız ile karşılıklı güven, saygı ve başarıya dayalı açık bir ilişki sağlamak.
  • Etik : Her zaman doğru olani yapmak ve şeffaf bir şekilde çalismak
  • Ekip çalışması : Firmamızın amaç ve hedeflerini yerine getirmesi için çalışanlarımızın potansiyellerine ulaşmalarına motivasyonla ve destekle fırsat sağlıyoruz.

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasifab-yapi): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248