FAİK YILMAZ GAYRİMENKUL A.Ş.

1. KISIM MAH. FIRAT CAD. İŞMEKAN B BLOK NO:10 BAŞAKŞEHİR BAHÇEŞEHİR / İSTANBUL
 
Faik Yılmaz ; Firma kurucu ve tek ortağıdır. 1962 Malatya doğumlu olan Faik Yılmaz denilince ilk akla gelen şey azim ve çalışmaktır. Kalite ve dürüstlük ilkesiyle hareket eden Faik Yılmaz ; Özellikle ticari, konut ve sanayi arsaları üzerine ihtisas sahibi olup, farklı bir çok bölgede yatırım ortaklıkları bulunmaktadır. Fuzul İnş.( Başakşehir Kent Neriva ), Beyaz İnş. ( Büyükçekmece Beyaz Konaklar), Demir İnş. (Büyükçekmece Orkide Evleri), Gül İnş. ( Bahçeşehir İşmekan, İkitelli İşbatı,), Özyurtlar İnş. ( N Şehir ve N Cadde, Bahçeşehir Bahçe City başlıcalarıdır. 30 Yılı aşkın bir süredir gayrimenkul işiyle uğraşan; Faik Yılmaz bölgenin aranılan ve güvenilen isimlerindendir. Uzman ve tecrübeli kadrosuyla Bahçeşehir’de hizmet sunmaya devam etmektedir. Bizimle Çalışmak Ayrıcalıktır.
 
VİZYONUMUZ
Faik yılmaz gayrimenkul olarak Globalleşen dünyanın ve ülkemizin yeniden inşa edilmesinde, müşterilerin, çalışanların, ortakların ve toplumun ilk tercih edeceği uluslararası bir inşaat ve müteahhitlik şirketi olmaktır.
 
MİSYONUMUZ
Şirketimizin; Ülke sınırları içerisinde, genel müteahhit ve inşaat firması olarak, prestijli konutlar, okul, hastahane, yurt, otel ve sanayi tesisleri inşaat projelerinin anahtar teslimi yapımını gerçekleştirmektedir. Taahhüt ve İnşaat Grubunun yönetim felsefesi “otonom yönetim ve merkezi denetim” esasına dayanmaktadır.Her proje ayrı bir kar merkezi olarak kabul edilmekte ve stratejik düşünmek,etkin karar alma politikalarını geliştirmek,iş yapımı sürelerini kısaltmak,maliyetleri minimuma indirmek ve kaliteyi sürekli arttırmak için organizasyon ve yönetim sistemlerimiz devamlı gözden geçirilmektedir. Faik Yılmaz Gayrimenkul Olarak “Hedeflere Göre Yönetim”prensibi esastır .Performans ölçüm sistemimizde, hedeflerin dışında, tüm çalışanların genel yetkinlik ve yönetsel performansı da sürekli izlenir .Bu sayede her bir çalışanın sonuç odaklı çalışma, kaynakları etkin kullanma,t emsil, şirket politikası ve kurallarına uyum, sorumluluk anlayışı, liderlik, yetki devri ve eleman yetiştirme, stratejik düşünce , politik yaklaşım ve motivasyon konularında gelişmesi sağlanır.

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasifaik-yilmaz-gayrimenkul-as): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248