FIRAT LIFE STYLE

Altay Mah. 2665. Cad. No:1 ERYAMAN / ANKARA

Firmamız 1981 yılında Ankara'da geleneksel aile şirketi olarak kurulmuştur. Ana faaliyet konusu tahin ve susam üretimi olup bununla birlikte çeşitli gıda maddelerinin de ihracat ve ithalatını gerçekleştirmektedir. 2005 Yılında inşaat sektörüne giren firmamız Fırat Life Style ile 5.projesini gerçekleştirmektedir.

Yönetim Kurulu Başkanından

Şirketçe her zaman yaptığımız işin kutsallığına inandık ve bu inancımızdan hiçbir zaman vazgeçmedik. Bu inancımız da bizi işimizde; daha titiz ve daha mükemmel bir anlayışı benimsemeye sürükledi ve başarılarımız bize gurur, cesaret verdi.

Türk milletine bütün gücümüzle hizmet etmeyi kendimize görev saydık. 31 Yıl boyunca yolumuzu aydınlatan, bize ışık tutan prensiplerimiz bizi başarıya taşıdı. Şimdi de 2005 yılında girmiş olduğumuz inşaat sektöründe ki 5. Projemiz olan Fırat Life Style projesinde yolumuzu aydınlatan prensiplerimiz dediğimiz titizlik ve mükemmeliyetçi anlayışımızla projelerimizi en iyi şekilde hayata geçirmeyi sürdürüyoruz.

 

 

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasifirat-life-style): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248