GARAGE İNŞAATGARAJ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

GARAJ PLAZA, NECİP FAZIL ÇIKMAZI NO:10 KAVACIK BEYKOZ / İSTANBUL

 

İstanbul'un değişen yüzüne fark edilebilir bir etki bırakmak için yola çıkan ve güvenilirlik ve müşteri memnuniyetini esas alan projelerle, gelişen popüler yaşam merkezlerine kalıcı bir imza atarak saygın bir şirket algısı oluşturmak için çalışmalarımızı heyecan ve istekle devam ettiriyoruz.
 
Garage Group'un 2006 senesinde başlatmış olduğu stratejik büyüme süreci kapsamında, hayata geçireceğimiz projeler ana iş kolları olarak gözüküyor ve grup şirketleri arasında öncü bir rol oynuyor. Bu rolün getirisi olan sorumluluk ve duyulan heyecan ile Garage İnşaat'ın Türk inşaat sektöründe dinamik ve yenilikçi bir yol izlemesini esas görevlerimiz arasında görüyor ve Garage İnşaat olarak kurulduğumuz günden itibaren farklı niteliklerde yaşam projelerini hayata geçirmek için çabalıyoruz. Garage İnşaat bünyesinde gerçekleştireceğimiz bu gayrimenkul yatırımları ile ülke ekonomisine olan katkımızı her geçen gün arttırmayı hedefliyoruz.
 
Misyonumuz / Vizyonumuz
 
Ülkemiz ekonomisinde ağırlıklı rol oynayan inşaat sektörüne yeni yatırımlarla katkıda bulunmak ve Garage İnşaat isminin bilinirliğini arttırmak misyonumuz,
Genç kadromuz ile yakaladığımız güçlü sinerjiyi, kaliteli, iddialı ve güvenilir yeni birçok projeye yansıtarak tüketicinin beğenisine sunmak vizyonumuzdur.

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasigarage-insaat): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248