GÖNCÜ İNŞAATGÖNCÜ İNŞAAT SAN. VE TİC. A.Ş.

YENİŞEHİR MAHALLESİ 228. SOKAK MUSTAFA MELİK APT. 3/A / ŞANLIURFA

Yıl 1982. Medeniyetlerin inşa edildiği topraklarda, geleceğe uzanan bir başarı hikayesinin temelleri atıldı. Şanlıurfa’da küçük bir inşaat şirketi olarak kurulan Göncü İnşaat, kurulduğu günden bu yana pek çok özel konut, kamu binası, sulama kanalı, park ve restorasyon alanı projesini hayata geçirerek yarım milyon metrekareye yakınyaşam alanına değer kazandırdı ve ülke çapında güvenilir bir marka olmayı başardı.

Göncü İnşaat, bu başarıyı, asla ödün vermediği iki prensibe borçlu: Güven ve kalite. Dünya standartlarında bir hizmeti; yatırım bütçesini aşmadan, taahhüt edilen sürede ve talep edilen şekilde vermek konusunda yolundan hiç şaşmadı. Kamu yatırımlarında pek çok idare ile çalışmış, farklı büyüklükteki yatırımlarda devlet birimleri ile sözleşmeye bağlı taahhütler üstlenmiş bir şirket olarak Göncü İnşaat, bugüne kadar üstlendiği tüm taahhütleri eksiksiz ve zamanında yerine getirmiş olmanın haklı gururunu yaşıyor.
“Göncü” adının, inşaat sektöründe “güven” kelimesiyle özdeşleşmiş olmasının bir sebebi de bu. Verdiği sözü yerine getirme ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı da Göncü İnşaat’ın başarı hikayesini şekillendiren başlıca unsurlardan.

Göncü İnşaat, konut inşasında da sektörün önde gelen isimlerinden biri olmayı hedefliyor. Teknolojik, modern ve yenilikçi çizgisini konut projelerine de taşıyarak, günden güne büyüyor. Profesyonel kadrosu, genişleyen iş hacmiyle Göncü İnşaat, sektörün hızla yükselen yıldızı.

Firmanın Projeleri

DETAYLI BİLGİ İSTEYİNReklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48