GÖZDE GRUBU

Kazım Dirik Mah. 372/13. Sok. 35050 Bornova / İzmir

Gözde Grubu ticari hayata 1996 yılında inşaat sektörüne girerek başladı. 1998 yılında grubun iki kurucusunun da doktor olmaları sebebi ile sağlık sektörüne yatırım kararı alındı. Radyolojik görüntüleme merkezleri, diyaliz merkezleri, poliklinikler, tıp merkezleri ve hastane yatırımları tamamlanarak Gözde Sağlık Grubu adını aldı. Bu sağlık tesislerinin inşaat ve projelendirilmesi grubun kendi bünyesinde tamamlanıp, Türkiye’nin yedi ilinde hizmete açıldı. 

Myvia genç yaşam merkezleri İzmir’de Gözde Grubu çatısı altında hizmete açılmıştır. Yeni şube açılışları hızla devam etmektedir. Gözde Grubu’nun insan merkezli yaklaşımı kurumsallaşmasında önemli katkı sağladı. Ayrıca sağlık kadar özel ve titiz davranılması gereken hizmet sektöründeki tecrübesini yapıya taşıyarak Gözde Yapı‘yı resmen kurdu. İnşaat sektöründeki imalat gücünü, hizmet sektöründeki bilgisiyle birleştirip güvenli binalarda, teknoloji, konfor ve huzuru birleştirerek eşsiz yaşam alanları sunmaktadır. Şu anda inşaatı bitmiş imalatı devam eden, projelendirilmiş yaklaşık 3000’in üzerinde konut üretimi Malatya ve İzmir‘de devam etmektedir. 

Gözde Grubu; Yenilikçi, hızlı, ilkeli projelerle önce kurulduğu bölgede yatırımlarını inşa ederek daha sonra da Türkiye genelinde yeni yatırım alanları ile ülke kalkınmasını desteklemekten gurur duymaktadır. Güçlü ve dinamik yapısı, yüksek finansman gücü ile inşaat sektöründe yeni bir tarz oluşturan Gözde Grubu’nun profesyonel ekibi, proje geliştirici olarak gelecek vadeden yeni iş alanlarında yatırımlarını güvenle sürdürmektedir. 

Gözde Grubu, sağlık alanında Türkiye’nin farklı bölgelerinde açtığı şubeler ile büyümeye devam etmektedir. Gözde Hastaneleri toplam kalite anlayışı ile tıbbi etik değerlerden ödün vermeden, her biri alanında uzman hekimleri ve sağlık çalışanları ile güncel, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetleri ile sektörün gelişimine katkıda bulunmayı ilke edinmiştir. Gözde Sağlık Grubu bugün Türkiye’nin çeşitli illerinde 7 hastane 2 tıp merkezi toplamda 500 yatak kapasitesi ile yılda 1 milyon hastaya teşhis ve tedavi hizmeti vermektedir. 

Medikal ilaç üretimi ile sağlık sektöründe farklı bir konumda yerinide alan Gözde Grup, 2016 yılı itibariyle başladığı üretiminde 2 ilacın tüketici ile buluşmasını sağlamıştır. Endemesis ve Ba-bamm adını verdiği ilaçları ile birçok kişinin problemine çözüm olmuştur. 

Ege mutfağının eşsiz tatlarını sunmak için kurulan Ege Masalı Catering, özel günlerde farklı tatlar ile müşterilerine hizmet vermektedir. Geniş bir yelpazeye sahip olan ve lezzeti damaklarda tat bırakan Ege Masalı Catering hizmet ağını her geçen büyütmeye devam etmektedir. 

Gözde Grubu, farklı alanlarda sunduğu hizmetler ile birçok kişiyede iş imkanı sunmakta ve yenilikçi projelerine ilk günkü heyecanı ile devam etmektedir. Üretmeyi seven, hizmeti görev bilen Gözde Grup, bugün olduğu gibi yarın da sizlerin yanında olmaya devam edecektir.

Firmanın Projeleri

FİRMA İLE İLGİLİ HABERLER


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasigozde-grubu): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248