GÜR-AY İNŞAAT

Koza Plaza, A Blok Kat 29 34235 / İstanbul

İNŞAAT:
1991 yılında İstanbul’da kurulan Güray İnşaat, bir çok farklı projeyi hayata geçirmiş olmanın gururuyla, 25. yılında yatırımlarına devam ediyor.

Kuruluş amacı öncelikli olarak; toplu konut projeleri geliştirmek ve bu projeleri hayata geçirmek olan firma, bu güne kadar 4000’ in üzerinde konut inşaa etmiştir. Otel, tatil köyü, tatil kompleksleri, turistik tesisler, toplu konutlar, fabrika, alışveriş merkezi ve prestijli yaşam kompleksleri Güray İnşaat’ın hayata geçirdiği belli başlı projeler arasında yer alıyor.

Yurtiçinde ve yurtdışında birçok prestijli işe imza atan firma, 25.yılında Almanya’da bir otel projesi ile yatırımlarına yurt dışında da devam etmeyi hedefliyor.

Binin üzerinde çalışanı ile gerek inşaat, gerekse turizm alanlarında istihdam yaratan Güray Group, faaliyet gösterdiği alanlarda en yeni trendleri yakından takip ederek güvenle büyümeye devam ediyor.

Köklü holding ve inşaat firmaları ile ortak projeler geliştiren Güray İnşaat; bu projelerin yapımında yer alarak 25 yıllık tecrübe ve deneyimi ile yapılara değer katıyor.

Güray İnşaat ayrıca proje geliştirici özelliği ve danışmanlık hizmetleri ile faaliyetlerine çok yönlü olarak devam ediyor.

TURİZM:
Kuruluşundan bu yana inşaat ile paralel şekilde büyüyen turizm faaliyetleri neticesinde, firma birçok tesisin işletmeciliği, yatırımı ya da inşaat çalışmalarını yürüterek turizm sektöründe de 25 yıllık tecrübe ve birikimleri sayesinde dört oteli ile hizmet veriyor.

Zaman içinde, Marmaris, Antalya, Sarıgerme, Kastamonu, Kuşadası ve Kemer gibi önde gelen turizm kentlerinde turizm yatırımları ve işletmeciliği ile aktif olarak turizm sektöründe yer almıştır.

Bugün Bodrum, Datça ve İstanbul’da birbirinden farklı konsept ve tasarımlarda dört oteli ile hizmet veren Güray Group, sahil otellerinde ShaiaHotels, şehir oteli konseptli otellerinde ise NidyaHotels markaları ile hizmet veriyor.

Yönetim Kurulu’nun etkin olarak yönetiminde yer aldığı birçok Turizm Birliği ile Bakanlıklar, Valilikler, Belediyeler ve daha birçok kamu ve özel kuruluş arasında gerçekleşen işbirlikleri ve geliştirilen projeler sayesinde, Güray Group ülke turizmine yön veren çalışmalarda da yer almıştır.

2015 yılında bir yurtiçi ve bir yurtdışı olmak üzere iki yeni otel projesini hayata geçirmeye hazırlanan Güray Group, hızlı büyümek yerine; istikrarlı ve güvenli adımlarla ilerlemeyi misyon ve vizyon edinmiş bir kuruluş olarak, yatırımlarına devam etmeyi hedefliyor.

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasigur-ay-insaat): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248