HAS TUR A.Ş

KONAKLAR MAH.AKASYALI SOKAK. BLOK 53 BINA NO:5 DAİRE 22 4.LEVENT / İSTANBUL
Hakkımızda
 
Hastur Organizasyon Vize Danışmanlık ve Turizm A.Ş olarak ; Suudi Arabistan vizelerinde İstanbul Başkonsolosluğunun Yetkilendirdiği Resmi kurum olarak başvurularınıza kurumsal ve bireysel çözüm üretmekteyiz.Kurum olarak Arabistan da yerleşik olarak iş yapan ilk Türk firmalarından biri durumundayız.Otuz yılı aşkındır S.Arabistan da faaliyet göstermekte olduğumuz iş tecrübemizle S.Arabistan’a yapacağınız ziyaretlerde ve her türlü vize başvurularınızda şirket olarak her türlü desteği vermeye hazırız. Türkiye de faaliyet gösteren vize firmalarının Arabistan vize başvuru işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır.
 
Tüm ülke vizeleri başvuru ücretleri ile ilgili olarak bizlere ulaşabilirsiniz. Gelecekteki İşbirliğimiz için şimdiden teşekkür eder;Çalışmalarınızdaki başarılarınızın devamını dileriz.
     
Vize işlem takibinde kendi tarzı olan ve kaliteli hizmet sunan profesyonel bir ekip tarafından kurulmuştur.  Bizim profesyonel ekibimiz ; bireysel ve kurumsal firmalara uzun süre hizmet sunmuş ve kendini kanıtlamış bireylerden oluşmaktadır.
 
Konsolosluklardaki temsilciniz olan "Hastur" size istediğiniz vizeyi en kısa sürede ve sizi hiç uğraştırmadan temin etmeyi garanti eder.
     
Bu sektörde zamanla harmanladığımız, bilgi birikimi, tecrübe,güler yüz,kaliteli hizmet ve konsolosluklarla kurduğumuz iyi ilişkiler vizyonumuz olacaktır.

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasihas-tur-as): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248