İletişim Magazin Gazetecilikİletişim Magazin Gazetecilik San. ve Tic. A.Ş.

29 Ekim Cad. No: 23 İhlas Medya Plaza Kat: 1 Bahçelievler - Yenibosna / İstanbul
İhlas Magazin Grubu, öncü, yenilikçi ve istikrarlı kimliğiyle Türkiye’de sektörel yayıncılığa yön veren bir İhlas Holding şirketidir.
İlk yayınını 1981 yılının Kasım ayında çıkaran İhlas Magazin Grubu, çocuk, yemek, tekstil, ekonomi, otomotiv, yapı, güzellik, sağlık, bilişim ve dijital dallarında yayınladığı dergileri ile dünya çapında önemli marka ve kuruluşlarla çalışmakta ve sektöründe önemli atılımlar yapmaya devam etmektedir.
Sektörel yayıncılıktaki başarısını internet yayıncılığına da taşıyan İhlas Magazin Grubu, farklı sektörlere yönelik internet portalları ve Sektör Web TV çalışmaları ile sektörel yayıncılık ile televizyonculuk kültürünü bir araya getirmeyi başarmıştır. Ayrıca yine bir çok sektörde uluslar arası ve ulusal ek çalışmaları, özel fuar tanıtımları, proje bazlı butik projeler yine İhlas Magazin Grubu’nun hizmetleri arasında yer almaktadır. Şirket, prestijli yayınları ve kaliteli yayıncılığıyla adından söz ettirmektedir.
Hemen hemen bütün sektörlere yönelik dergisi bulunan İMG’nin, 29 süreli yayınının tamamı sektörlerinde Türkiye’de bir numara, dünyada ise en büyükler arasındadır.
İhlas Magazin Grubu, kurulduğu günden itibaren sürdürdüğü kaliteli ve ilkeli yayıncılığı, istikrarı, profesyonel, etik değerlere saygılı, kalite odaklı bakış açısı, Türk halkının İhlas Grubu çatısı altındaki markalara duydukları güven ve sadakat duygusunu sürekli güncel tutmaktadır.
İhlas Magazin Grubu, yaptığı atılımlar ve Türk medya endüstrisine kattığı yeniliklerle sürekli olarak bir gelişim, fark oluşturma beklentisini doğurmakta ve bu beklentileri karşılama motivasyonu ile ilerlemektedir.


Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48