FacebookTwitterKünye|Hakkımızda|Basında YeniProjeler.com|Servisler|Sektörel Haberler|İletişim
ÜYE GİRİŞİ | KURUMSAL GİRİŞ

Yeni Projeler Logo

İMAJ İNŞAAT

23 Mayıs 2011 Pazartesi
Mail At

İMAJ İNŞAAT
/

Web : http://www.imajinsaat.com/

İmaj İnş.Turz.Gıda Elek.San. ve Tic.Ltd.Şti. 2002 yılında Ahmet PELİT ve eşi Seher PELİT tarafından kurulmuştur. 21 Haziran 2004 yılından itibaren Özçelik İnş.Ltd.Şti. ile Özçelik & İmaj ünvanı adı altında ortaklık oluşturmuşlardır. Ankara merkezli oluşan ortaklık esas olarak inşaat sektöründe faaliyetlerde bulunmaktadır. Bağlı kuruluşlarımız arasında; yurtdışı inşaat işlerinde Atayurt İnşaat ve Özim İnşaat yer almaktadır. Sektörlerinde çok kısa bir süre içerisinde emin adımlarla yükselmekte olan İmaj İnşaat Ltd.Şti., müşteri memnuniyetini ön planda tutarak imajını zedelemeden, kaliteli konutlar, villalar ve iş merkezleri yapmaya devam etmektedir.

Yönetim kadrolarınca benimsenen ileri görüşlü vizyon ve yenilikçi zihniyet, bu paralelde gelişen organizasyon yapısı ve ulaşılan performans seviyesi ile kısa bir süre içerisinde uluslararası platformlarda da inşaat ve enerji alanlarında önemli yerlere ulaşılmıştır.

Üst yapı inşaatlarında özellikle konut ve alışveriş merkezi projelerinde güç birliği oluşturarak geçen süre içinde belirlenen hedeflerin üzerine çıkan bir performansla çalışmalarına devam etmektedir. "Bilgi kaliteyi, kalite de referansı oluşturur" temel ilkesiyle hareket eden şirketimiz, proje çalışmasından, şantiyede imalat ve montaj takibine kadar her aşamada bizzat bulunarak, tasarımdan teslime kaliteli üretim sunmaktadır. Ayrıca ortaklığımız çeşitli ölçeklerde yurt içi inşaat taahhüt işlerini başarılı bir şekilde üstlenmiş ve teslim etmiştir. Şirketlerimizin birlikteliğiyle ortaya çıkan sinerji ve güç ile sektöründe büyüyerek nitelikli yapılar, kaliteli konutlar yapmaya devam etmekteyiz. 
EMLAK KONUT PROJELERİ
PROJELERDE SON DURUM

Osman Cihad Esen
cihad.esen@yeniprojeler.com

Isı Yalıtımıyla Enerji Tasarrufu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Kat karşılığı inşaat sözleşmelerinde dikkat edilmesi gereken hususlar

Fatih Karakaş
fatih.karakas@kentselplatform.com

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Av.Cihat Demirbağ
avukat@cihatdemirbag.com.tr

Kentsel Dönüşümde 2016 Kira Yardım Miktari Arttı

Yüksek Mimar Müge Turgay Karamuk
mugeturgay@mugeturgaymimarlık.com

Bir Mimar Açısından Kentsel Dönüşümyeni konut projeleri iphone da


Haritada konut projeleri


KREDİLER


DEKORASYON


ENERJİ SEKTÖRÜ

Yeni Projeler Kentsel Dönüşüm Uzmanı Çevrimdışı