İMAJ İNŞAATİMAJ İNŞAAT LTD.ŞTİ.

İmaj İnş.Turz.Gıda Elek.San. ve Tic.Ltd.Şti. 2002 yılında Ahmet PELİT ve eşi Seher PELİT tarafından kurulmuştur. 21 Haziran 2004 yılından itibaren Özçelik İnş.Ltd.Şti. ile Özçelik & İmaj ünvanı adı altında ortaklık oluşturmuşlardır. Ankara merkezli oluşan ortaklık esas olarak inşaat sektöründe faaliyetlerde bulunmaktadır. Bağlı kuruluşlarımız arasında; yurtdışı inşaat işlerinde Atayurt İnşaat ve Özim İnşaat yer almaktadır. Sektörlerinde çok kısa bir süre içerisinde emin adımlarla yükselmekte olan İmaj İnşaat Ltd.Şti., müşteri memnuniyetini ön planda tutarak imajını zedelemeden, kaliteli konutlar, villalar ve iş merkezleri yapmaya devam etmektedir.

Yönetim kadrolarınca benimsenen ileri görüşlü vizyon ve yenilikçi zihniyet, bu paralelde gelişen organizasyon yapısı ve ulaşılan performans seviyesi ile kısa bir süre içerisinde uluslararası platformlarda da inşaat ve enerji alanlarında önemli yerlere ulaşılmıştır.

Üst yapı inşaatlarında özellikle konut ve alışveriş merkezi projelerinde güç birliği oluşturarak geçen süre içinde belirlenen hedeflerin üzerine çıkan bir performansla çalışmalarına devam etmektedir. "Bilgi kaliteyi, kalite de referansı oluşturur" temel ilkesiyle hareket eden şirketimiz, proje çalışmasından, şantiyede imalat ve montaj takibine kadar her aşamada bizzat bulunarak, tasarımdan teslime kaliteli üretim sunmaktadır. Ayrıca ortaklığımız çeşitli ölçeklerde yurt içi inşaat taahhüt işlerini başarılı bir şekilde üstlenmiş ve teslim etmiştir. Şirketlerimizin birlikteliğiyle ortaya çıkan sinerji ve güç ile sektöründe büyüyerek nitelikli yapılar, kaliteli konutlar yapmaya devam etmekteyiz. 

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

ReklamReklamReklam

Reklam

Reklam

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Barselona’da 1900 – 1914 yılları arasında yapılmış gayrimenkul geliştirme projesi: PARK GÜELL
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

2018-06-21 09:50