İPEK İNŞAATİPEK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ZÜMRÜT SİTESİ, ZÜMRÜT 14 KAT:3 DAİRE:8 ATAŞEHİR / İSTANBUL

İpek İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi; 1993 yılında, İstanbul'da kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana inşaat alanında gerçekleştirdiği yüksek kaliteli ve uzmanlık gerektiren projeler, İpek İnşaat'a sektöründe ayrıcalıklı bir yer sağlamıştır. İpek İnşaat yüksek nitelikli çekirdek kadrosunu bünyesinde tutarak kendi standardı olan kalite anlayışını her zaman korur. İpek İnşaat ile uzun yıllardır beraber çalışan taşeron firmalar servis ve imalat konusunda proje boyutu sorun olmaksızın her an göreve hazırdır. İnşaat departmanımız; mimarlık atölyemiz, inşaat, elektrik ve mekanik mühendisliği birimlerimiz ile desteklenmektedir.

İpek İnşaat yüksek teknoloji ve özel işçilik gerektiren binalar ile genel inşaat işlerinden anahtar teslimine kadar tüm etaplarda hizmet vermektedir. İpek İnşaat tarafından sağlanan çekirdek proje yönetim hedefleri olan maliyet-zaman-kalite projenin başlamasından bitimine tüm aktivitelerde kadar ana prensip olarak korunmaktadır. Fizibilite den projeye, altyapı, üstyapı ve çevre düzenlemeye kadar bütün etaplarda olduğu gibi ince işler ve tefriş de İpek İnşaat tarafından sağlanan hizmetler arasındadır.

İpek İnşaat bünyesindeki mimarlık ve mühendislik birimleri yaratıcılığa ve estetiğe olanak sağlayan yüksek teknolojiler kullanmaktadırlar. Bu birimlerde olduğu gibi inşaat, malzeme temin ve kalite kontrolü birimleri de daha hızlı ve nitelikli hizmet vermek için tüm teknolojik olanaklardan faydalanılmaktadır. İnşaat alanındaki başarılı konsantrasyonu İpek İnşaat'ı mimarlar, tasarımcılar, uygulamacılar ve bu alandaki danışmanlar tarafından tercih edilir duruma getirmiştir. Bu durum, İpek İnşaat için hem bir övünç kaynağı hem de durmadan ilerlemek ve kaliteyi arttırmak için zorlayıcı bir güç olmuştur.

İpek İnşaat, taahhüt konusundaki kalite ve estetik anlayışını yeni konut projeleriyle de sürdürüyor. Tüm tecrübe ve birikimini bu alanda da kullanmaya başlayan ve her ürününde tüketicisinden olumlu tepkiler alan İpek İnşaat, konut anlayışında da kalite çıtasını gün geçtikçe yükseltiyor..

Firmanın ProjeleriReklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48