KALECİK İNŞAAT

Güzelyurt Mah. 1922 Sok. No:2 D:2 Esenyurt / İstanbul

Şirketimiz : Florya, Yeşilköy, Bahçelievler, Küçükçekmece, Avcılar ve Esenyurt semtlerinde gerek arsa satınalma gerekse kat karşılığı olarak gerçekleştirdiği konut projeleri ile müşterimizin memnuniyetini kazanmış olmaktan gurur duymaktadır.

Kalecik İnşaat ve San.Tic  A.Ş 1986 yılından bu yana yönetim kurulu başkanımız olan Yemen OĞUZ tarafından kurulmuş olup,  oğulları Ertun Oğuz ve Cüneyt Oğuz tarafından her geçen gün kendini yenileyerek devam ettirilmektedir.

İstanbul`un muhtelif semtlerinde insana yakışır ve yüksek kalitede yaptığımız konut projelerine aynı anlayış ve heyecanla devam etmekteyiz.

Yaklaşık 30 senedir kat karşılığı aldığımız konut projelerini arsa sahiplerinin istekleri ve belediye onaylı resmi proje doğrultusunda zamanından önce ve eksiksiz olarak teslim ettik.

 Aynı zamanda şirketimiz arsa satın alma yoluyla da konut imalatına devam etmek de ve kalite anlayışımızdan ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasikalecik-insaat): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248