KAYIM YAPI

Bagdat cad. no : 312/ 34 Caddebostan / İstanbul

Bizim için her proje, yepyeni yaşamlara atılan sağlam bir temeldir.
1985 Yılından beri inşaat sektöründe Aktek İnşaat adıyla faaliyet gösteren şirketimiz 2011 yılında yenilenerek Kayım Yapı adını aldı. Şirketimiz, İnşaat Mühendisi Ahmet Kaya ve Ekonomist Kaan Yıldız tarafından kurularak günümüz şartlarının gerektirdiği kurumsal kimliğini kazanarak yoluna devam etmektedir.
Firmamız kurulduğu günden itibaren yapılan işlerde kalite ve sağlamlığı ön planda tutmuş, bugüne kadar yapılan tüm projelere de bunu en iyi şekilde yansıtmıştır. 80’li yıllarda kamu ve konut sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Aktek İnşaat, her dönemde yapılanın en iyisini yapmayı hedeflemiş, gerçekleştirilen projelerle sektörde her zaman yeniliklerin öncüsü olmayı ilke edinmiştir. Gerçekleştirilen projelerde her zaman fonksiyonellik ve konfor ön planda tutulmuş ve tüm projelerde bu detaylara ağırlık verilmiştir. Firmamız her zaman, “bulunduğu mekanda mutlu olmayı dileyen” insanların tercihi olmuştur.
Kamu sektöründe gerçekleştirelen projelerle elde edilen başarıların yanı sıra başlıca hedeflerinden biride nitelikli konut üretmek olan Kayım Yapı günümüz şartlarına daha iyi uyum sağlamak, gelişen sektörde yerini daha da iyi korumak adına sermaye ve güç birliği yapılarak konut sektöründe bir adım daha ileri gitmek adına Kayım Yapı adını almıştır.


1985 yılında Aktek İnşaat olarak kurulan firmamız, kurulduğu günden bu yana kamu sektöründe bir çok projeye imza atmıştır.
Okul, hastane, yol ve fabrika inşaatı konusunda faaliyette bulunmuş ve günümüzde de projelerine devam etmektedir. Yine aynı şekilde konut sektöründe de kurulduğu günden bugüne faaliyet gösteren firmamız, müşteri talep ve ihtiyaçları doğrultusunda sektördeki faaliyetlerine devam etmektedir. Konut sektöründeki taleplere daha iyi cevap verebilmek için Kayım Yapı firması kurulmuştur. Konut yapı projelerine bu marka üzerinden devam edilme kararı alınmıştır.
Kayım Yapı olarak başlıca hedefimiz, “nitelikli konut” sektöründe marka olan firmamızı daha iyiye taşımak ve bu konuda sektörün öncü firmalarından olmaktır. Bugune kadar sektöre kazandırmış olduğu projelerle her zaman bir adım daha ileriye gitmek ve kendini sürekli yenileyerek sektördeki yatırımlarına hızla devam etmektedir.
Firmamızın kuruluşundan beri değişmeyen ilkemiz kalite ve yüzde yüz müşteri memnunniyeti olmuştur. Hiçbir zaman bu ilkelerden ödün vermeyen firmamız sektörde sağlamlık, güven, müşteri memnuniyeti ve kaliteyi temsil etmektedir.
Firmamız Aktek İnşaat markasıyla kamu sektöründeki faaliyetlerine devam etmekte olup, Kayım Yapı markasıyla da konut sektöründeki faaliyetlerini sürdürmektedir. İstanbul Anadolu Yakasında hızla gelişmekte olan Maltepe ve Anadolu Yakasının lüks konut merkezlerinden olan Erenköy, Bostancı, Kozyatağı, Caddebostan semtleri ile genel olarak Kadıköy bölgesi ağırlıklı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu bölgede lüks konutun adresi olan ve bunu daha da ileri götürmek için azimle çalışan Kayım Yapı, gerçekleştirdiği her projeyle hedefine bir adım daha yaklaşmaktadır.
www.kayimyapi.com | [email protected]

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasikayim-yapi): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248