FacebookTwitterKünye|Hakkımızda|Basında YeniProjeler.com|Servisler|Sektörel Haberler|İletişim
ÜYE GİRİŞİ | KURUMSAL GİRİŞ

Yeni Projeler Logo
banner

KENTART İNŞAAT

03 Mayıs 2013 Cuma
Mail At

KENTART İNŞAAT
İSTANBUL / ERENKÖY

Telefon : 0216 999 90 10
ePosta : [email protected]
Web : http://www.alaerenkoy.com

KentArt Hakkında;
Günümüzde kat proje geliştirme konusunda  profesyonel, modern ve butik bir şekil kazandırmış olan Kentart; İş merkezleri ve alt yapı projeleri konularında da iddia ve başarılı bir geçmiş sahibidir.

Şirket ayrıca oluşturduğu konsorsiyumlarla fabrika binaları, prefabrike Ytong konut sistemleri, okul, hastane, ve çelik konstrüksiyon binalar, spor ve sosyal tesisler inşa etmektedir.

Kurucular:
Süreyya Aydemir
Süreyya Aydemir, 1959 Artvin doğumlu olup ilk ve orta öğrenimini Artvin’de tamamlamış, NewPort Internatıonal Unıversıty Californıa’da İşletme bölümü Lisans eğitimi almıştır.

Kamu ve Özel Sektörde çeşitli birimlerde yöneticilik yapmıştır. Aydemir 1993 yılında İsmail Çorbacı ile münferit özel inşaatlar yapmış olup, Şubat 1998 yılında AYÇOKA İnşaatı kurarak inşaat sektörüne girmiştir.

Göktürk/Eyüp ilçesinde yaptığı sitelerle adını duyuran ve bölgeye canlılık kazandıran Aydemir, İstanbul’un çeşitli semtlerinde ve Ankara’da yürüttüğü inşaatlarla sektörde emin adımlarla ilerlemektedir.

Süreyya Aydemir evli ve bir çocuk babasıdır.

İsmail Çorbacı
İsmail Çorbacı, 01.01.1953 doğumlu olup ilk ve orta öğrenimini Artvin’de tamamlamıştır.
Uzun yıllar inşaat sektörünün  çeşitli birimlerinde görev  yapmış olan Çorbacı, 1993 yılında Süreyya Aydemir  ile münferit özel inşaatlar yapmıştır. Şubat 1998 yılında  AYÇOKA İnşaatı kurarak inşaat sektörüne girmiştir.
Göktürk/Eyüp ilçesinde yaptığı sitelerle adını duyuran ve bölgeye canlılık kazandıran Çorbacı, İstanbul’un çeşitli semtlerinde ve Ankara’da yürüttüğü inşaatlarla sektörde emin adımlarla ilerlemektedir.
İsmail Çorbacı evli ve iki çocuk babasıdır.

Kısa Tarihçe
1993 yılından bu yana inşaat sektöründe çalışan Süreyya Aydemir ve İsmail Çorbacı tarafından 1998 yılında grup firması Ayçoka kurulmuştur.
Kısa zamanda, Alibeyköy’de Sağlıkçılar Sitesi, Koleksiyon Villa ve Zekeriyaköy’de Zitaş Villa projelerini tamamlamıştır.
Kentart, bünyesinde bulunan Ayçoka ve Emirtaş firmaları ile proje geliştirmekte, aynı zamanda taahhüt işleri yapmaktadır. İnşaat ara malzeme satışı konusunda 1998 yılından bu yana faaliyet göstermekte, Ytong gibi önemli markaları distrübütörlüğü de yürütülmektedir.

Kentart, özellikle Zekeriyaköy bölgesinin bugünlere gelmesinde çok önemli kilometretaşı olan projeleri geliştirmiş ve inşa etmiştir. Bunlardan, Göktürk Yeşil Belgrat evleri, Göktürk Yeshill Sitesi, Göktürk Sıraevler Projesi, Emirtaş evleri, dikkat çekmektedir.
Ayrica İstanbul şehir merkezinde Şişli İş Merkezi, Kartal Emirtaş evleri gibi önemli proje ve taahhüt işleri tamamlamıştır.
Taahhüt işlerimizden 01.01.2012 tarihinde başladığımız NEF163 | Timur  projesi işi 30.05.2013 tarihinde tamamlanacaktır.
03.05.2012 tarihinde taahhüt işi olarak başladığımız Zafer İlköğretim Okulu | Timur projesi 30.05.2013 tarihinde tamamlanacaktır.
İzmir Aliağa Liman Dolgu | Yenigün işi taahhüt olarak 25.03.2013 de başlamış ve  tarafımızdan  yürütülmektedir.

01.06.2012 başladığımız Papürüs Plaza | Mesa&Ferko  taahhüt işi 30.04.2013 tarihinde tamamlanacaktır.
01.07.2012 tarihinde taahhüt işi olarak başladığımız İmes Park Otel | Ferko taahhüt işi 31.12.2013 tarihinde tamamlanacaktır.
01.10.2013 tarihinde başlayacağımız 27.000m2 inşaat alanı olacak olan ve Ataşehir’de başlayacağımız Terra Vita projesini 30.09.2015 tarihinde bitirmeyi planlamaktayız.
01.04.2013 tarihinde kentsel dönüşüm projesi kapsamında başlamış  olan 54 daireden oluşan A’la Erenköy proje ismi ile lanse ettiğimiz Erenköy / Eminbey Apt. inşaatı 30.10.2014 tarihinde bitirilmesi planlanmaktadır.

PROJELERİ


EMLAK KONUT PROJELERİ
PROJELERDE SON DURUM

Osman Cihad Esen
[email protected]

 • Isı Yalıtımıyla Enerji Tasarrufu
 • Kentsel Dönüşümde onlinebinam.com ile Artık Binanız Online
 • Bağdat Caddesi Kentsel Dönüşüm Tekliflerinde Profesyonel Destek
 • DKY Kartal Her Şeyin Bir Tık Fazlası ile Geliyor
 • Kentsel Dönüşüm Meydan Muharebesi

 • Osman Cihad Esen
  [email protected]

  Isı Yalıtımıyla Enerji Tasarrufu

  Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

  Kat karşılığı inşaat sözleşmelerinde dikkat edilmesi gereken hususlar

  Fatih Karakaş
  [email protected]

  Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

  Av.Cihat Demirbağ
  [email protected]

  Kentsel Dönüşümde 2016 Kira Yardım Miktari Arttı

  Yüksek Mimar Müge Turgay Karamuk
  [email protected]

  Bir Mimar Açısından Kentsel Dönüşüm  yeni konut projeleri iphone da


  Haritada konut projeleri


  KREDİLER


  DEKORASYON


  ENERJİ SEKTÖRÜ

  Yeni Projeler Kentsel Dönüşüm Uzmanı Çevrimdışı