KHALEEJTURK

19 MAYIS CADDESİ ELİT REZİDANS KULE NO:34 ŞİŞLİ / İSTANBUL
ŞİRKET PROFİLİ
 
Khaleejtürk şirketi Beyttürk A.Ş şirketler gurubunun iştiraki olan gayrimenkul pazarlama ve geliştirme şirketidir. 
 
Türkiye'de marka değeri yüksek olan projelerin körfez ülkelerinde ki satış ve pazarlama ağını oluşturan Khaleejtürk şirketi, körfezin her ülkesinde faaliyet göstermektedir.
 
Mütekabiliyet yasasının oluşmasıyle paralel olarak çalışmalarına başlayan Khaleejtürk, kurumsal olarak hizmet vermektedir.
 
Suudiarabistan, Kuveyt, Katar, Bahreyn, Oman ve Birleşik Arap Emirlikleri'nde satış ofisleri bulunan şirketimiz, doğru projeyi doğru yatırımcıyla buluşturmaktadır.
 
Khaleejtürk Türkiye ile Körfez ülkeleri arasında köprü görevi üstlenmektedir.
 
BAŞKANIN MESAJI
 
Türkiye'nin 2002 yılından beri Arap bölgesiyle izlemiş olduğu yakın ilişkiler 2012 nin Mayıs ayında çıkan mütakebiliyet yasasıyla zirve noktasına ulaşmıştır.Çıkarılan bu yasa ile birlikte artık Körfez ülkelerinde ki Arap vatandaşları Türkiye'den mülk alma hakkına ulaşmıştır.Bunun neticesinde kısa sürede bir çok kişi Türkiye'de ki çeşitli projelerden mülk alımı yapmıştır.Ancak bu yeni durum farklı olumsuz şeyleride gündeme getirmiştir.Uzmanlık alanı farklı sektör olan alakalı-alakasız bir çok kişi mütekabiliyet yasasını fırsat bilerek Arap ülkelerine daire satmak için ''emlakçı'' olmuştur.Bunun neticesinde bir çok Arap vatandaş ''kandırılmış, dolandırılmış ve çok mağdur'' olmuştur.Bu hem Türkiye'nin imajını hemde inşaat firmalarının imajını ciddi anlamda sarsmıştır. 
 
Beyttürk A.Ş. olarak bu durumun önüne geçmek ve tam tersi yönde profesyonel ve kurumsal olarak hizmet vermek adına Khaleejtürk gayrimenkul, pazarlama ve geliştirme şirketini kurduk. Amacımızı doğru projeyi doğru yatırımcıyla buluşturmak olarak belirledik. Yıllarca faaliyet gösterdiğimiz körfez ülkelerinde ki tecrübemizi gayrimenkul pazarlama alanında Khaleejtürk'de toparladık. 
 
Körfez ülkelerinin tümünde kendi ofislerimizi ve satış ağımızı oluşturarak satış sonrası hizmet vermeyede devam ediyoruz. 
 
Muhammet Uğurcan BARMAN
 
GENEL MÜDÜR MESAJI
 
KhaleejTurk garimenkul pazarlama ve geliştirme şirketi, körfezin her bir ülkesinde profesyonel satış ekibi ve bölgesinin en büyük garimenkul pazarlama şirketleri ile partnerlikler oluşturmuştur. Gayrimenkul alanında Türkiye'deki en geniş kapsamlı çözüm sunan kurumsal bir şirkettir.
 
KhaleejTürk Şirketi olarak Türkiye ile Körfez ülkeleri arasında son yıllarda artan ticari ve ekonomik potansiyele katkıda bulunmak üzere çeşitli projeler geliştirmekte, bu projeleri başta Türkiye, Kuveyt, Suudi Arabistan Birleşik Arap Emirlikleri,Katar,Oman müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.
 
Amacımız gayrimenkul pazarına yeni bir soluk getirmektir. Bu nedenle şirketimiz; müşterilerimizin talepleri ve istekleri doğrultusunda bir yön belirlemektedir.
 
KhaleejTurk, geldiği bu noktada vizyon ve amaçlarını daha da yukarılara taşımıştır. Şimdi sadece Türkiye’nin değil, dünyanın en büyük gayrimenkul pazarlama geliştirme şirketlerinden biri olma zamanı... 
 
Gayrimenkul alanında Türkiye’nin adını dünyaya ezberletmek için azimle ve inançla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ayrıca KhaleejTurk’ün ulaştığı çizgide büyük emekleri olan çalışma arkadaşlarım ve iş ortaklarıma, projelerimizi seçerek bizi onurlandıran değerli müşterilerimize teşekkür ediyorum. 
 
Pınar YILMAZ
 
HEDEF VE İLKELER
 
Körfez ülkelerinden gayrimenkul almak isteyen kişilerin aklında beliren ilk marka olmak hedefimizdir.
 
Bu doğrultuda bizim için en büyük önemli arz eden şeyler;
Güven,
Dürüstlük,
Kurumsallık,
Profesyonel Hizmet, altın anahtarlarımızdır.
 

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasikhaleejturk): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248