KILIÇOĞLU GROUP

KILIÇOĞLU DANIŞ TOWERS ZEMİN KAT NO:1 ÇORLU / TEKİRDAĞ

 

Kılıçoğlu toplu konutlarda sosyal aktiviteye, spora, doğaya önem veren, yeşil alanı ön planda tutup bütün boş alanları ağaçlandırarak çevreci ve doğaya saygınlığını her zaman, her koşulda sürdürmeye kararlıdır.

Bunu da sizlere en iyi şekilde sunup, yeşil bir ortamda yaşamanın ayrıcalığını sunmaktadır. Tüm konutlarında site etrafında yürüyüş yolu, bisiklet yolu, süs ve şelale havuzu, çocuk oyun alanları, basketbol ve voleybol sahaları bulunmakta olup spora verdiği önemi burada da gösterecektir.

KILIÇOĞLU GROUP yaşamanın bir ayrıcalık olduğunu hissetmeniz için bütün gayreti ile çalışmalarına devam etmeye kararlıdır. 

 

Kurumsal Vizyonumuz
 

    Koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutup, kaliteyi prensip edinen Kılıçoğlu saygın kurumsal kimliğini daha da genişleterek konut sektöründe de kaliteli, yaşanılabilir, çağdaş, depreme dayanıklı, site şeklinde konutlar üretmeye devam etmektedir.Kılıçoğlu ilkeli, tutarlı, aldığı işi zamanında teslim etmeyi bir görev kabul eden, sağlamlık ve kaliteyi estetikle bütünleştiren bir anlayışa sahiptir.

    İnşaat sektöründe bölgemizde adını kaliteyle ve güvenle duyuran Kılıçoğlu satışta sunduğu değişik ödeme seçenekleriyle satıştan sonrada yaptığı inşaatların arkasında duran ve kullanılan bütün ince işçilik malzemelerine de garanti kapsamı getirmiştir. Fayans, seramik, doğrama, kapı, parke, kalorifer ve sıhhi tesisat, elektrik, boya ve diğer işlerde çıkan arızalar veya hatalı malzemeden dolayı doğan hatalarda bütün her şeyi garanti kapsamına almış bulunmaktayız.

Kılıçoğlu Şirketler Topluluğu

Firmanın Projeleri

FİRMA İLE İLGİLİ HABERLER


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasikilicoglu-group): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248