KINAŞ İNŞAAT

GEVHER NESİBE MAH. TEKİN SOK. MİRABOĞLU İŞ MRK. NO:24/7 KOCASİNAN / KAYSERİ

Kınaş inşaat kurulduğu 1985 yılından bugüne hızla büyüyerek yüzbinlerce alanı konutlaştırmış, binlerce aileyi ev sahibi yapmıştır.

Özellikle konut üretiminde uzmanlaşan Kınaş İnşaat, yapı ve hizmet kalitesi alanında yaptığı açılımlarla dikkatleri üzerinde toplamıştır. Firma geçmişten gelen tecrübesini, genç ve dinamik kadrosunun hayal gücüyle birleştirmiş; böylelikle inşa ettiği her yeni yaşam alanına yeni işlevler katmasını bilmiştir.

Şirket, 2005 yılında Kayseri'de bir ilki gerçekleştirerek "akıllı ev" projesini hayata geçirmiştir. Teknoloji, mimari ve kaliteli işçiliğin mükemmel bir birleşimi olan Kınaş Residence, "akıllı ev" kavramının tüm unsurlarını standart olarak sunmasıyla da Türkiye'de bir ilk olmuştur.

Vizyonumuz

İnşaat sektörünün çeşitli alanlarında, güçlü sermaye yapısı, tecrübesi, çalışanları, markası ve paydaşlarının desteği ile, yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirdiği üst düzey inşaatlarla Türkiye'de öncü, dünyada saygın bir şirket olmak.  

Misyonumuz

Yurt içinde ve yurt dışında inşaat sektörünün her alanında üstlendiği görevleri, bilimsel sonuçları ve teknolojik imkanları da kullanarak, en üst kalite seviyesinde tamamlayan, paydaşları ile yüksek seviyede ilişki içinde olan, tedarikçilerinin, taşeronlarının, çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyetini en üst düzeyde tutan, iş imkanları oluşturan, istihdam sağlayan, ülke ekonomisine katkıda bulunan ve bu katkıyı sürekli olarak artıran bir işletme olmak.

Değerlerimiz

Kınaş İnşaat, faaliyet gösterdiği her sektörde ve yer aldığı her projede "önce insan" felsefesini kendine rehber edinmiştir.

Kınaş markasının yer aldığı her işte öncelikle insanın güvenliği ve yaşam kalitesi düşünülmekte ve buna göre adımlar atılmaktadır.

Kınaş İnşaat'ın en büyük amacı, ürettiği yaşam alanlarıyla bölgesinin yaşam kalitesini artırmaktır.

Kınaş Marka Değerleri:

    Çağdaş mimarinin estetiğini ve mühendislik biliminin kesinliğini bünyesinde barındıran güvenli ve modern yapılar inşa etmek.
    "Önce insan" düsturundan yola çıkarak, çalıştığı çözüm ortaklarıyla birlikte ferah ve kullanışlı yaşam alanları üretmek.
    Kalite anlayışını üretimin ve hizmetin her safhasında ön planda tutarak müşteri memnuniyeti sağlamak ve bunu korumak.
    Araştırmacı kimliğiyle yeniliklere açık olmak.
    Çalışanların güvenliğini sağlamak ve bu hususta tüm kanun ve yönetmeliklere uymak.

Tarihçe
1985 yılında Kınaş İnşaat adı ile kurulan firma bir müddet Pervane ve Mevlana mahallelerinde konut alanında hizmet verdikten sonra Şeker bölgesinde ve Talas ilçesinde iki özel kooperatif teslim etti.

Talas ilçesinde özellikle Bahçelievler Mahallesi'nde yapmış olduğu konutlar ile Bahçelievler Mahallesi'nin çehresini değiştiren Kınaş İnşaat, Asmalı Konak markasının Talas'ta kalite ile birlikte anılmasını sağlamıştır. 2000 yılında inşasına başlanan Anaşehir Toplu Konut Yapı Kooperatifi ile toplu konut sektörüne girmiştir.

Kayseri'de Alparslan Mahallesi'nde Kınaş Residence projesiyle ses getiren firma "akıllı ev" teknolojisini kaliteli malzeme ve işçilikle birleştirdi.

2003 yılında sağlık sektörüne Gevher Nesibe Sağlık Hizmetleri firması ile giren Kınaş İnşaat, Devlet Hastanesi'nde açtığı poliklinikle Kayseri'deki iki radyoterapi merkezinden birinin sahibi olmuştur. Merkezde halen kanser hastalarına radyoterapi ile şifa dağıtılmaktadır.

Firma bünyesinde bulunan ASO Mimarlık inşaat sektöründe proje işleriyle hizmet vermektedir.
 
2010 yılında Aktif Site Yönetimi Limited Şirketini kuran Kınaş, Kayseri'de sitelerin, sosyal alanların yaşatılması ve sektörde bu yönde oluşan büyük boşluğun doldurulmasını amaçlamıştır.

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasikinas-insaat): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248