KLK YAPIKLK YAPI A.Ş.

LEVENT CADDESİ ALT ZEREN SOK. NO:33 BEŞİKTAŞ / İSTANBUL

1943 yılından bugüne fonksiyonel yapılar ve konforlu yaşam alanları yaratan Kulak İnşaat A.Ş. yarım asrı aşan tecrübesiyle toplam alanı 4 milyon m2 olan 40.000'den fazla yapının inşaatını başarıyla tamamlamıştır.

Kulak İnşaat A.Ş. bünyesinde bulunan KLK Yapı A.Ş., birçok uluslararası şirket ve konsorsiyum ile birlikte yurt içinde ve yurt dışında çok sayıda projeyi hayata geçirmiştir. Sahip olduğu ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001 belgeleri ile gelecek nesiller için doğal yaşam alanlarını koruyan KLK Yapı A.Ş. inşaat sektöründeki öncülüğünü müşteri odaklı üretim anlayışına dayandırmaktadır.

Geçmişte olduğu gibi gelecekte de inşa edeceği yaşam alanlarının vaad edilen özelliklerine uyacağını ve projelerin zamanında tamamlanacağını garanti etmektedir.

70 yıllık inşaat deneyimi ile binlerce projeye başarıyla imza atan Kulak İnşaat, KLK Yapı'nın gayrimenkul geliştirmedeki uzmanlığıyla tüm projelerinizi geleceğe taşır.

Firmanın Projeleri

FİRMA İLE İLGİLİ HABERLER


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasiklk-yapi): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248