KÖROĞLU İNŞAAT

ŞEKER MAH. ŞEHİT MEHMET ÇAVUŞ CAD. 46360 ADA 3 PARSEL ERYAMAN / ANKARA

HAKKIMIZDA

Farklıyız Çünkü... 1988 yılında şu anki yönetim kurulu başkanı Mimar Yaşar Köroğlu tarafından kurulan Köroğlu İnşaat, bugüne kadar imzasını attığı her projede “konut”u sadece mekansal bir karşılık olarak değerlendirmemiştir.

Konut, yaşamın zorunlu bir parçasıdır. Fiziki konumdan, kullanım kolaylıklarına, sosyal olanaklardan güvenliğe konut ve konutu çevreleyen faktörler yaşamın içinde olmalıdır. Konut üretme felsefemizin en somut örnekleri başta Gölde Kent olmak üzere diğer projelerimizde de rahatlıkla hissedilebilmektedir.

TARİHÇE

1987 yılında; herkesin gittiği yoldan gitmemek, herkesin baktığı yere bakmamak, herkesin düşündüğünü düşünmemek ve herkesin sunduğu yaşamı sunmamak idealiyle kurulan bir mimarlık ofisiydi Köroğlu...

Bu bakış açısını kurum kültürünün temeline yerleştiren; adeta düşünsel bir gelenek haline getiren Köroğlu, belki de yaşama farklı gözlerle bakan bu yaklaşımın bir yansıması olarak, hep farklı projelere imza attı.

Yapı dünyasında hep fikirsel öncülüğü hedefleyen ve yüksek mimari kriterleri gözeten Köroğlu için, değişen koşulların gerektirdiği yenilikçilik ve sürdürülebilirlik, daima fikirlerinin bir parçasıydı. Gücünü, yıllardır aynı düşünce silsilesiyle iş yapan uzman kadrosundan aldı. Değerlerinden taviz vermedi, yetinmedi, kendi beğenmeden hayata geçirmedi...

İdealleriyle büyüyen bir mimarlık ofisinden, “fark yaratan” bir inşaat markasına uzanan sürece, “uygarlık fikirleri”ne yaşam veren Gordion Grup'un üç kurucusundan biri olmayı ve Türkiye'nin sektöründe lider markası Sirus Ahşap'ı kurmayı da ekleyen Köroğlu İnşaat, yer aldığı tüm oluşumlara, vizyonu ve değerleriyle büyük katkılar sağlamayı sürdürmektedir. Ve Köroğlu İnşaat bilir ki; başarıyı sürekli kılmak, dünle övünmeyi değil; geleceği şimdiden yapılandırmayı gerektirir...

Vizyonumuz

Köroğlu İnşaat'ın vizyonu; insanlara tıpa tıp aynı konutları, benzer alışveriş merkezlerini, birbirinden kopyalanmış sosyal yaşam biçimlerini sunan günümüz inşaat sektörü hizmet anlayışından ayrışarak, Türkiye'de insanların hayatında gerçekten fark yaratan konut konseptleri üreten birkaç markadan biri olmaktır.

Misyonumuz

Bu vizyona ulaşabilmenin daima yenilikçi, rasyonel ve özgün bir bakış açısıyla gerçekleşeceğini bilen Köroğlu İnşaat'ın misyonu; geleneksel inşaatçılık kalıplarından sıyrılmış bir anlayışla, doğayı ve insan sağlığını öncelikli olarak gözeterek, hizmet verdiği insanların yaşam kalitesine yeni, fonksiyonel ve estetik değerler katmaktır.

Sizlere Değer Veriyoruz

Bu vizyon ve misyon etrafında birleşen Köroğlu İnşaat Ailesi'nin ortak kurumsal değerleri; her koşulda fikirsel öncülüğe sahip yaşam projeleri üretmek; değişen koşullara ayak uydurabilmek için kişisel ve mesleki gelişime ve etiğe büyük önem vermek; bilimsellikten taviz vermemek ve insana saygının doğaya saygı olduğunu unutmamaktır.

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasikoroglu-insaat): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248