KÜÇÜKÇALIK İNŞAAT

MALTEPE MAH. GENERAL ALİ RIZA GÜRCAN CAD. ESKİ ÇIRPICI SOKAK MERTER İŞ MERKEZİ NO:2 KAT:9 MERTER / İSTANBUL

 

Tekstil sektöründeki tecrübelerinin ışığında, Küçükçalık inşaat sektöründeki temellerini 1970'li yıllarda Emintaş İnşaat ile attı. Emintaş İnşaat, 1.000.000 m2'nin üzerinde proje gerçekleştirdi. Ardından Küçükçalık, Olivium Alışveriş Merkezi ile en büyük projelerinden birine hayat verdi. Bursa Kent Meydanı Alışveriş Merkezi ile şehir hayatının tam ortasında yer aldı.
 
2009 yılında ise modern yaşamın simgesi haline gelecek bir inşaat projesine başladı. Bostancı Paragon Residence, İstanbul'un en güzel sahiline nazır daireleri, yüzme havuzlarından spor merkezlerine kadar uzanan geniş sosyal olanakları, lüks kavramınızı değiştirecek konforlu tasarımı ve güvenliğinizi her zaman ön planda tutan sistemleri ile şehrin kalbinde size yer açtı. 20.000.000$'lık bu kusursuz yatırım 64 lüks dairesi ve ticari üniteleriyle mükemmelliği standart olarak benimsedi. 

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasikucukcalik-insaat): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248