KURAN İNŞAATKURAN YAPI ENDÜSTRİ LTD. ŞTİ.

BARIŞ MAHALLESİ EĞİTİM VADİSİ BULVARI KURAN 2 APARTMANI MEGAKENT BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL

Kuran yapı endüstri ltd. şti bir kuran grup şirketler topluluğu (aile şirketi) bünyesinde yer almaktadır. 1969 yılından itibaren grup şirketleri inşaat , petrol ve turizm sektöründe faaliyet göstermektedir. 

Kuran petrol bünyesinde Merter E-5 üzeri Shell, Merter Tozkoparan yolu üstü Shell, Eyüp SSk yanı BP, Avcılar E-5 üstü BP, Mecidiyeköy BP, Zeytinburnu tranvay yolu üzeri BP, Dolapdere BP, B.paşa Demirciler sitesi BP benzin istasyonları bulunmaktadır. 

Kuran Turizm bünyesinde Laleli Babaman Hotel ve iş merkezi , Laleli Kuran Hotel , İkitelli kuran plaza bulunmaktadır. 

Kuran inşaat bünyesinde Beylikdüzü Kuran 1 ve Kuran 2 apartmanları, Beylikdüzü Kuran iş merkezi (15.000 m2 kapalı alan) , Esenyurt kuran İş merkezi( 6.000 m2 kapalı alan) , Dolapdere 5 yıldızlı Nev hotel inşaatı bulunmaktadır. 

Şirketimizin Yönetim Kurulu As başkanı Av. Mustafa Kuran olup kendisi 44 senelik İstanbul Barosu avukatıdır .Uzun dönem Aydınlar Ocağı genel merkez yöneticiliği , Halen GAP grubu başkanlığı, Tüm Hukukçular Birliği genel başkanlığı ve Türkiye Gönüllü Teşekküller Vakfı Yönetim kurulundaki görevlerini yürütmektedir. 

Şirketimizin Yönetim kurulu Başkanlığını Hüseyin Kuran Yürütmekte olup 1991 tarihinden itibaren hem petrol sektöründe hem de inşaat sektöründe faaliyetler yürütmektedir. Bu projenin fikir babası olarak iyi insanların iyi ortamlarda iyilikler için buluşmasını kendisine şiar edinmesi ilkesinden yola çıkarak halka hizmetin Hak’ka hizmet olduğunun bilinciyle bu özel projeyi hayata geçirmiştir. Allah hizmet edenlerden razı olsun…

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasikuran-insaat): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248