MARMARA İNŞAATMARMARA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

YILDIRIM MAHALLESİ ALİ FUAT BAŞGİL CADDESİ NO:93 BAYRAMPAŞA / İSTANBUL

Konut sektörüne ilk adımını 1987 yılında konut ve iş merkezi inşaatlarıyla atan Marmara İnşaat Sanayi ve Ticaret LTD.ŞTİ. aradan geçen 25 yılda müşterilerinin güvenini sağlamlaştırarak konut alanında varlığını kanıtladı. Profesyonel kadrosu ve başarılı proje yönetimiyle ileri teknolojileri kullanan Marmara İnşaat, doğa-insan-mekân ilişkisini ön plana çıkaran özgün mekânlar üreterek sektörün önde gelen firmaları arasında yer aldı. 


Marmara İnşaat, köklü bir aile şirketi olarak, profesyonel çalışanlarıyla oluşturduğu kurumsal kimliğiyle "yaşam sanatı" olarak yorumladığı konut sektörüne odaklı faaliyetlerini önümüzdeki dönemde artırarak devam ettirecek. Bu çerçevede, İstanbul'da A+ grubuna yönelik lüks villa/villa siteleri yapımı devam ederken, İstanbul'da şehir merkezine yakın, özellikle ulaşım altyapısı tamamlanmış bölgelerde mükemmel tasarlanmış projelerle ve geliştirilmiş yönetim planlarıyla 'yaşayan siteler' üretilecek.

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasimarmara-insaat): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248