MERİÇ İNŞAAT / FULYA-İST.

19 MAYIS MAH. 19 MAYIS CAD. MERİÇ PLAZA NO:32/13 MERİÇ ÖNKÜ İŞ MERKEZİ FULYA ŞİŞLİ / İSTANBUL

Meriç İnşaat 1961 yılında Mahmut Meriç ve kardeşleri tarafından İstanbul'da konut imalatında hizmete başlamıştır. Günümüzde firma faaliyetlerini Mahmut Meriç'in üç oğlu; Mahmut Meriç, Murat Meriç ve Hasan Tahsin Meriç birlikte devam ettirmektedir.

Meriç İnşaat 1961 yılından bu yana 71.000 m2 alanda inşa ettiği konutlar, İş merkezleri gibi pek çok projeye başarılı bir şekilde imza atmıştır. Meriç İnşaat sektöründe güvenin, değişimin ve başarının temsilcisi olmuştur. Öyle ki artık İstanbul'un her yerinde birinci sınıf projelere tek başına imza atmaktadır. Bugün yine sektörüne ilerleme kazandıran bir güç olmak adına sağlam ve dinamik yapısı ile çalışmakta, kentsel dönüşüm kapsamında yeni imar yasalarına uygun, depreme dayanıklı projeler üretmekte ve çağın gelecek vaadeden iş kollarında araştırmalarını ve yatırımlarını sürdürmektedir. Bu sebeple turizm otelcilik hizmetleri, gıda sektöründeki yatırımları devam etmektedir.

Meriç İnşaat, çağı takip eden ülkemizin, dünya geleceğinde söz sahibi olması ve sahip olduğu eşsiz dev potansiyeli, ilham veren kültürel dokusu ile insanlığa yeni bir vizyon katkısı oluşturacak güce ulaşması, kendi işinde yenilenen, ilerleyen bir organizasyon olması için çalışmaktadır. Önce kurulduğu bölgede, daha sonra büyüyerek tüm İstanbul'da kalkınmanın dinamikleri içinde yer almaktadır.

İstanbul'un her yerinde projeler hayata geçirerek, nitelikli teknik kadrosu ile gün geçtikçe ilerlemektedir. Güvenilir, devamlı gelişen başarılara imza atan bir firma olarak kalkınmaya büyük destekler vermeye devam etmektedir. Hedefimiz, faaliyet gösterdiğimiz alanlarda büyük ve üstün teknoloji bilgisi gerektiren önemli projelere imza atarak sektörde ayrıcalıklı konumda olmaktır.

Gayrettepe'de tamamlanan projeler : Meriç Konak 1, 2, 3, 4, 5, 6
Şişli Fulya'da tamamlanan projeler : Köşe-Meriç Apt., İbrahim Bey Apt.
Şişli 19 Mayıs tamamlanan projeler : Meriç Plaza 32, Meriç Plaza 16, Meriç Selbük Apt., Meriç Apt., Aydın Apt.,
Mecidiyeköy'de tamamlanmış projeler : Meriç Konak 34, Hicret Apt., Yıldırım Plaza, Meriç Apt. 10, Meriç Çarşısı, Taştekin Apt., Meriç Plaza 36, Karakaş Apt., Etiler Meriç Konak, Uzungöl Meriç Otel gibi tamamlanan projelerimize örnekler verebiliriz. Firmamız birçok proje ile faaliyetlerine devam etmektedir.
 

Firmanın Projeleri

DETAYLI BİLGİ İSTEYİNReklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48