MESA MESKEN

MESA PLAZA, KORU SİTESİ,IHLAMUR CAD 2 ÇAYYOLU / ANKARA
1969 yılında kurulan MESA; yapıları çevresiyle birlikte kurgulayan bir anlayışla bugüne kadar sektöründeki pek çok “ilk”in sahibi oldu ve toplu konut yaklaşımını tamamıyla değiştirerek, “konutta marka” kavramını yarattı. Altyapı ve çevre düzenlemesini de içermek üzere, tasarımından tamamlanmasına, üretimin her aşamasında MESA imzası bulunan, 8.000.000 m2 alan ve 80.000’den fazla konut, MESA kalitesinin ürünü oldu. Sayısı bugün 4000’lere ulaşan büyük kadrosu, MESA’nın genel birikimine ve kültürüne daha fazla deneyim kazandırdı.
 
Gittikçe genişlettiği üretim ve yatırım alanları ile MESA, konutta yarattığı marka kavramının ötesine geçip, bir “yaşam markası” haline geldi. MESA; hem girişimci, hem de yüklenici olarak; yurt içinde ve dışında büyük konut siteleri, her tür yapı ile onların teknik ve sosyal tesislerini, altyapılarını inşa ediyor, çevre ve peyzaj düzenlemelerini gerçekleştiriyor. Büyük kapasiteli iş ve alışveriş merkezleri, turizm ve spor tesisleri, sağlık ve kültür merkezleri, okullar, şehir parkları, büro binaları, sanayi tesisleri vb. yapılar inşa ediyor.
 
Holding şirketleri bu işlevi en güvenilir şekilde yerine getirmek amacıyla bir yandan planlama, tasarım ve yapımın her alanı ve aşamasında görev alıyor; diğer yandan, inşaat sektöründe kullanılan başta tünel kalıp olmak üzere her türlü çelik kalıp, çelik hasır, doğrama ve prefabrik eleman gibi bazı yapı bileşenlerinin üretimini gerçekleştiriyor. Yüksek MESA kalitesindeki bu ürünler, ihtiyaçları karşıladığı gibi kanıtlanmış rekabet güçleriyle iç ve dış pazarlarda da aranıyor.
 
MESA, inşa ettiği binaları sahiplerine özel garantisi ile teslim ediyor. Kurduğu Müşteri Hizmetleri birimi eliyle kullanım aşamasında çıkabilecek kusurları gideriyor. Hizmete yeni bir boyut katıyor. Türkiye’de konut sektörüne kazandırdığı tünel kalıp teknolojisi, “Müşteri Hizmetleri Birimi”, konut siteleri hizmet ve bakım şirketleri gibi “ilk”leri gerçekleştirmiş olan MESA, yeni sektörlere adım atarken, geçmiş başarılarından güç alıyor ve ilk günden bu yana koruduğu ilkelerinin sağlamlığına şimdi daha da çok inanıyor. 
 

Firmanın Projeleri

FİRMA İLE İLGİLİ HABERLER


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasimesa-mesken): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248