MİLLER YAPIMİLLER OTO TİCARET VE SANAYİ A.Ş.

İZMİR YOLU 10.KM DARDANOS KAVŞAĞI / ÇANAKKALE
MİSYONUMUZ
 
Miller grubunun tüm şirketlerindeki en önemli önceliği kayıtsız şartsız müşteri memnuniyetidir. Kalite politikamızın en önemli taşlarından biri de müşteri sadakatidir. Tüm müşteri gruplarının ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmek, sağladığımız avantajlarla işlerini kolaylaştırmak temel görevlerimizdendir.
 
Grubumuz faaliyet gösterdiği her iş alanında rakiplerinden bir adım önde olmayı, farklılıkları yaratarak her zaman liderliğini korumuştur. Şirketlerimiz taklit eden değil taklit edilen olmuştur.
 
Hızlı düşünür, tüm şartları değerlendirir ve sonuca dayalı planlar yaparız. Yenilikçi ve profesyonel çalışma prensiplerimiz sektörlerimizdeki rekabetçilerimizden ayrıldığımız en önemli özelliğimizdir.
 
Biz şirket olarak gerçek sermayemizin kaynağının insan olduğuna inanır ve bu ilkeden yola çıkarak personel kalitemizi en üst düzeyde tutarız.
 
ŞİRKET PROFİLİ
 
Miller Oto Ticaret ve Sanayi A.Ş. 1967 yılında Muhsin Turhan Mildon tarafından Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde kurulmuştur. İlk ticari faaliyetine otomobil yedek parçası ve Good Year lastikleri satışıyla başlamıştır. 1975 yılında faaliyete başlayan Petrol Ofisi akaryakıt istasyonları şu anda 13, Opet akaryakıt istasyonları 2 olmak üzere toplam 15 adet akaryakıt istasyonu ile İstanbul ve Çanakkale’de hizmet vermektedir.
 
Otomobil kiralama sektöründe de faaliyet gösteren şirketimiz Miller Car Rental ismiyle izlediği kalite politikasıyla otomobil kiralama pazarında da lider konumundadır.
 
1986 yılında Tofaş Ana Bayiliğini alarak Fiat markasının Çanakkale bölgesinde araç satış, servis ve yedek parça satışına başlamıştır. Halen Çanakkale, Gelibolu ve Biga'da Fiat Ana Bayiliği devam etmektedir. Şirketimiz 2009 yılında Opet markası ile İstanbul Orhanlı semtinde Petropark ismiyle ve Eceabat / Çanakkale'de "Miller Akaryakıt" ismi ile iki adet daha akaryakıt istasyonu hizmete almıştır. Şirketimize İstanbul'da dahil olan en yeni akaryakıt istasyonumuz ise Kağıthane semtinde yine "Miller Oto" ismiyle Mayıs 2011 tarihinden itibaren hizmet vermeye başlamıştır. Miller Oto akaryakıt istasyonlarına 2012 yılında "Kepez Petrol Ofisi" tesisleri dahil edilmiştir. Çanakkale merkezde yer alan Petrol Ofisi tesisimize ek olarak İstanbul Florya/Cennet Mahallesinde yer alan istasyonumuz Haziran 2012 tarihinden itibaren faaliyettedir.2013 yılında Çanakkale’de 3 ve İstanbul’da 1 adet olmak üzere 4 yeni akaryakıt istasyonu daha hizmet ağına dahil olmuştur.
 
Bugün itibariyle grubun Miller Oto, Miller Car Rental, Miller Akaryakıt, Miller Gıda, Miller&Flama Shipping Company, Petropark A.Ş. ve Miller Yapı markalarıyla faaliyet gösteren şirketleri bulunmaktadır. Denizcilik sektöründe uluslararası taşımacılık, brokerlik ve chartering hizmeti vermektedir. Şirketimizin ilk gemisi 2.650 DWT'lik M/V Turhan Mildon isimli kuru yük gemisidir. Temmuz 2008'de Miller&Flama filosuna katılan ikinci gemimiz ise 3.500 DWT kapasitesindedir ve M/V M.Turhan Mildon ismini taşımaktadır. 2011 yılında faaliyete alınan Çanakkale Ayna Denizcilik A.Ş. bünyesinde 7.000 DWT kapasitesinde bulunan "Leader Çanakkale" de dünya denizlerinde hizmet vermektedir.
 
2012 yılının sonunda Çanakkale’de residence hayatının başlangıcını yapan Miller Style ile inşaat sektörüyle tanışan Miller, projede 128 adet yüksek nitelikte lüks konut yapmaktadır. İnşaat sektöründe büyüme hedefleri olan Miller Yapı, lüks konut, müstakil evler ve Residence tarzındaki çalışmalarla başarılı olmuştur. Yatırımların en üst düzeyde değerlendirildiği ve yönlendirildiği Miller Yapı, yakın gelecekte İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakalarında yaratacağı konut projeleriyle öne çıkacaktır.
 
Miller, gelişen ve büyüyen Türkiye’nin hedefleri doğrultusunda büyüme planlarını yapmıştır. 2023 yılı için Miller toplam ciroda 1 Milyar Amerikan Doları ciro hedefiyle Çanakkale ve Türkiye’nin öncü kuruluşlarından birisi olmayı hedeflemektedir. Kendisi büyürken çevresine de katkılarını artıracak olan Miller, sektörlerinde her zaman en üstte ve en iyi olmayı kendisine prensip edinmiştir.

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasimiller-yapi): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248