NOVRON İNŞAAT

YENİ ÇARŞI CADDESİ 38/2 DEMİRHAN GALATASARAY BEYOĞLU / İSTANBUL

 

Türkiye’nin eşsiz lokasyonlarında sıradışı bir tasarımı üstün bir kalite ile birlikte arıyorsanız sizi Novron Evlerine bekleriz.

Novron, size bir evde arayabileceğiniz her şeyi ve daha fazlasını bir arada sunuyor. Konfor, kullanışlılık, akıllı ve stil sahibi tasarımlar… Hem de yorucu şehir hayatının stresinden uzakta, Türkiye’nin cennet köşelerinde, en gözde tatil beldelerinde. Size sadece denizin, güneşin ve evinizin keyfini sürmek kalıyor.

Finlandiya ve İngiltere ortaklığı ile çağdaş Türk mimarisinin izlerini taşıyan inşaat, gayrimenkul geliştirme ve yatırım şirketi olarak 2005 yılında kurulan Novron, müşterilerine tam anlamıyla ‘daha iyi ve daha keyifli’ bir yaşam inşa ediyor. Novron’un İstanbul başta olmak üzere Bodrum, Alanya, Belçika, Rusya, Hollanda ve Finlandiya’da ofisleri bulunuyor.

Kuruluşundan bu yana Novron; Bodrum, Alanya ve Belek gibi Türkiye turizminin en gözde beldelerinde lüksün ve kalitenin hakim olduğu modern ve lüks villa projelerini tasarlayarak hayata geçirmektedir. Dizayn aşamasından en ince detaylara kadar Avrupa standartlarındaki en yüksek kaliteyi elit bir stille buluşturan Novron projeleri, seçkin Türk ve yabancı yatırımcıların beklentilerini aşma hedefine odaklanmıştır. Novron olarak biz, bulunduğumuz bölgelerde tasarladığımız evlerin doğayla uyum içinde, doğanın içine gizlenmiş bir tasarımla olması konusunda en yüksek özeni gösteriyoruz.

Hedefimiz; Akdeniz ve Ege sahilerindeki projelerimizin yanı sıra Türkiye’nin büyük şehirlerinde de kaliteli, konforlu ve lüks yerleşim alanları inşa etmek.

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasinovron-insaat): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248