OFTON İNŞAATOFTON İNŞAAT TURİZM VE YATIRIM SAN. TİC. A.Ş.

MAHİR İZ CADDESİ NO:13/2 OFTON PLAZA, B-BLOK KAT:5 ALTUNİZADE ÜSKÜDAR / İSTANBUL

 

Ofton İnşaat, 1980 yılından beri inşaat sektöründeki farklı proje ve faaliyetlerdeki deneyimlerini 2000 yılı itibarıyla aynı çatı altında birleştiren sektörün iki bilinen ve güvenilir iş adamının kurduğu Konsept İnşaat Projeleri şirketidir.

Bu güç birliğinin getirdiği deneyim ve uzmanlıkla kuruluşundan bu yana Ofton İnşaat günü yakalayan projeler geliştirmektedir. Ülkesindeki ekonomik, sosyal ve kültürel değişimleri yakından takip edip ihtiyaca yönelik esnek çözümler sağlarken, yaşam kalitesi standartlarını da yukarı çekmeye özen göstermektedir. Bu amaçla Ofton İnşaat şehir merkezlerinde bölge coğrafyasının zemin özelliklerine uygun, alt ve üst yapıları en son teknolojilerle kurulu, dayanıklı ve çağdaş yaşam alanları geliştirmektedir.

Ofton İnşaat 'ın faaliyetlerinin ön projelendirme, tasarım ve şantiye aşamaları nitelikli teknik kadrosu tarafından kendi bünyesinde yürütülmektedir. Bu sayede Ofton İnşaat proje süreçlerinde hızlı şekilde ilerleyerek müşterilerine eksiksiz anahtar teslim mekanlar sunmaktadır. Ofton İnşaat İstanbul gibi büyük kent merkezlerinde oluşturduğu farklı yaşam konseptleri ile müşterilerine "şehrin dinamiğinde konforu yakalayabilme" olanağı sunarken, yatırımcılara da hedefledikleri geri dönüşleri sağlar.

İstanbul'daki bazı projelerini "Elysium" konsept markasıyla gerçekleştiren Ofton İnşaat, bu yönüyle şehirde yaşamayı seçenler ve yatırım yapmak isteyenler için ilk akla gelen kurumlar arasında yer almaktadır. Öte yandan Ofton İnşaat bünyesinde oluşturduğu Turizm Grubu ile şehir otelciliği alanında da faaliyetler yürütmektedir. Şehir merkezlerinde inşa ettiği ve dünyaca tanınmış uluslararası otelcilik markalarının işletmeciliğini üstlendiği otel binaları ile ülke turizmine de katkıda bulunmaktadır. 

Firmanın Projeleri

FİRMA İLE İLGİLİ HABERLER


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasiofton-insaat): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248