ÖMER BAYRAM İNŞAAT

Güzelyalı Mahallesi 81114 Sk. No:9 Çukurova / Adana

Ömer Bayram İnşaat, 1976 yılında İnşaat Mühendisi Ömer Bayram tarafından kuruldu.

Kurulduğu günden bu yana konut projelerinin yanı sıra okul, sağlık ocağı, petrol tesisi, zirai depo gibi kamu binaları yapımı da gerçekleştiren firma, bugüne kadar 1 milyon metrekareyi aşan yaşam alanı üretti. 5 binin üzerinde konut ve işyeri projesini geride bırakarak, bölgeye nitelikli ve kaliteli yaşam alanları kazandırdı.

Dürüstlük, şeffaflık ve güven ilkelerinden ödün vermeden üretim gerçekleştiren Ömer Bayram İnşaat; yapımına başladığı her projeyi, çizim aşamasından başlayarak mimari-inşaat işleri, mekanik-elektrik montajı ve ince yapı işleri dahil olmak üzere, estetik ve kaliteden ödün vermeden zamanında ve eksiksiz bir şekilde tamamladı.

Firmamız Adana'nın önemli noktalarında, yüksek beklentilere cevap verecek çok üst düzey kalitede projeler üretmenin yanı sıra, farklı yaşam biçimlerine ve farklı gelir seviyelerine hitap eden projeler üretmeye ve geliştirmeye devam ediyor.

Vizyonumuz

Daima yenilikçi ve yaratıcı çözümlerle üst düzey kalitede projeler geliştirerek, sektörün öncü ve lider firmalarından biri olmak.

Misyonumuz

Bölgemize nitelikli, kaliteli ve kullanışlı yaşam alanları kazandırmak. Sürekli yeni projeler geliştirerek, toplumun her kesimine ve farklı beklentilere cevap verebilmek.

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasiomer-bayram-insaat): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248