ORTADOĞU İNŞAATORTADOĞU GRUP

KAPTANPAŞA MAH. PİYALEPAŞA BULVARI ORTADOĞU PLAZA NO:14 KAT:20 OKMEYDANI ŞİŞLİ / İSTANBUL

Ortadoğu İnşaat Grubu; 1981’den bugüne, modern ve çağı yakalayan Türkiye’nin aynası konumundaki İstanbul’a yakışacak standartlarda birçok projeyi başarıyla tamamlamıştır. Ortadoğu İnşaat Grubu çok yakın bir zamanda tamamlanan projelerinin yanı sıra planlama ve yapım aşamasındaki dev projeleriyle bu alandaki başarı halkalarına yenilerini eklemeyi misyon edinmiştir.

Gerçekleştirdiği her projeye mükemmeliyetçi bir bakış açısıyla yaklaşan Ortadoğu İnşaat Grubu güçlü teknolojik donanımı ve bilgi birikimiyle tüm beklentilere en doğru çözümlerle yanıt vermektedir.

Ortadoğu İnşaat Grubu; gelişimde, başarıda ve rekabette her zaman en üst sıralarda yer alma ilkesi doğrultusunda her projesiyle hedefine bir adım daha yaklaşmaktadır.

Konut, ticari ve kültürel yapı projelerinde uzmanlaşan Ortadoğu İnşaat Grubu’nun tamamladığı projelerinden bazıları şunlardır:

Memorial Hastanesi Kompleksi

Ortadoğu Plaza

Middleİst Sitesi

Gönül Evleri Sitesi

Famas Plaza

Beyoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi

Gür Plaza

İstoç Alışveriş Merkezi

Ortadoğu İş Merkezi

Güneysu Kültür Merkezi

Silkroad Residential Unit

Ortadoğu İnşaat Grubu; yapım ve proje aşamasında olan toplam 390.000 m² inşaat alanı ile Türkiye inşaat sektörünün önemli aktörlerinden birisidir. Ortadoğu İnşaat Grubu’nun devam etmekte olan projeleri ise şunlardır:

Resim İstanbul

Merkez Zekeriyaköy

ORTADOĞU İNŞAAT GRUBU’NUN FAALİYET ALANLARI

Konut yapıları inşaatı

Ticari ve kültürel yapıların inşaatı

Plaza ve iş merkezleri İnşaatı

Alışveriş merkezleri İnşaatı

Otel inşaatı

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasiortadogu-insaat): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248