OSMANLI İNŞAAT YAPI

ATATÜRK MAHALLESİ, KAZIM KARABEKİR CADDESİ, 594.SOKAK, İMRAN EVLERİ, C BLOK NO:7/1 ESENYURT / İSTANBUL

Şirketimiz 1993 yılında Osman Nuri BAKIRCI tarafından kurulmuştur.İnşaat, gıda ve elektrik sektörleri alanında faaliyet göstermiş olup İstanbul'un çeşitli bölgelerinde konut projeleri gerçekleştirmiştir.

Adapazarı' da Sıla Evleri, İstanbul Beylikdüzü'nde Fildişi Konakları, İmranlı Evleri tamamlanmış projeleri arasındadır. İstanbul Beylikdüzü'nde Nadide Evleri,Beylik Evler,Beylife Residence 1, Beylife Residence 2 ve yeni projelerle yoluna devam etmektedir.

 

Başkandan :
 
Bildiklerimizi güncelliyor sizlere yaşam alanı sunuyoruz. Osmanlı İnşaat Yapı gurubumuz olarak hem günümüz hemde ileriye yönelik muhakkak mükemmel kalitede yaşam alanları hazırlıyoruz.Her projemizin altına imza atmaktan hem onurlu hemde gururluyuz.Hizmet etmenin kutsalliyetine inanarak ülkemizin huzuruna ciddi derecede önem vermekteyiz.
 
Sorumluluk insan olmanın gerekliliklerinden bir tanesidir. Ötesinde bunu bir ilke olarak benimsediğimiz projelerimizde sadece inşaat alanında değil, eğitim ve çevre konularında katkılarda bulunmayı insan olmanın gereklilikleri olarak biliyor ve yaşıyoruz.Bilinen bir çok doğrunun yanında bir doğruyu sektöre kazandırdığımıza inanıyoruz.Yatırımların en güzeli geleceğe yatırımdır.Akademik insanların çokça olmasıyla bir ülkenin gelişebileceğine dahada çok büyüyebileceğine inanıyoruz.
 
Yaşam koşullarının hem günümüzde hemde yıllar sonra çocuklarımızın yaşayabileceği kaliteli yaşam alanları adına çevre konusunda bir çok katkıda bulunuyoruz.
 
İnşaa ettiğimiz yaşam alanlarının öncelilikli güvenli, estetik, kullanışlı ve bir insanın yaşam kalitesinin en üst düzeyde olursa bunun geri dönüşümünün ülkemize farklı iş kolları ile bile olsa güzel olabileceğine inanıyoruz..
 
Biz üretmeye devam ediyoruz.
 
Osman Nuri Bakırcı
Osmanlı İnşaat Yapı
Yönetim Kurulu Başkanı

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasiosmanli-insaat-yapi): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248