ÖZYURT A.Ş.

BAŞAK MAHALLESİ ŞEYH ŞAMİL CADDESİ NO:1 BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL

ÖZYURT A.Ş. ; Müşterilerine sunduğu kaliteli ürün ve servis, topluma ve çevreye gösterdiği saygı, gerçekleştirdiği sürekli araştırma ve geliştirme, çalışanlarının profesyonel kariyerlerine yaptığı katma değer ve uyguladığı verimliliği arttırıcı modern yönetim teknikleri ile Türkiye hazır beton endüstrisinin, taş ocağı işletmelerinin, asfalt üretimi, inşaat taahhüt işlerinin, beton elemanları işlerinin lider firması olmayı hedeflemiştir.

Özyurt A.Ş. Türkiye Agrega ve Beton grubu, 1100 çalışanı ile faaliyet göstermekte olup, toplam satışlarının %40'ını oluşturmaktadır. Agrega ve beton aktivitesinde son teknoloji ile donatılmış tesisleri ile geleceğe doğru emin adımlarla yol almaktadır. Hedefimiz, gelecek nesillere altyapı, ulaşım, teknoloji sorunu olmayan, temiz ve çağdaş eserler bırakmaktir...

Her türlü altyapı, yol üstyapı elemanları üretimi yapan Özyurt A.Ş, aynı zamanda bünyesinde bulunan ve 1997 yılından sonra güçlenerek ilerleyen MİMARİ VE STATİK PROJE GRUBU destekli resmi taahütlü işlerini ve özel sektöre anahtar teslimi yapım işlerini de yürütmektedir. Bunlara örnek olarak son teknoloji ile yapılan Gaziosmanpaşa Meydanı kavşak ve çevre düzenlemesi projesini kendi üretimimiz olan yapı elemanları ile inşaa ettik. Alt ve üstyapı inşaatları ( Gaziosmanpaşa meydanı alt ve üst geçit, Küçükköy kavşak alt ve üst geçit, Metris kavşak alt ve üst geçit, Formula 1 baglantı yolları, Ikitelli Mutfak Eşyaları Yapı Kooperatifi ortaklarına ait 850 işyeri kapasiteli kooperatif ) işleri bitirmiş olup, bu işlere ait tüm mimari tasarım ve statik projeleri firmamızca yapılmıştır. Bunun yanında, firmamızın üretmiş oldugu mamüllerin kullanıldıgı altyapı ve üstyapı yol bordür ve çevre düzenlemesi işleri yapılmıştır. Belediye ve baglı kuruluşlara ait resmi taahüt işleri yanında özel sektöre de taahüt işleri yapılmıştır.

Temel Değerler

ÖZYURT A.Ş. ; Müşterilerine sunduğu kaliteli ürün ve servis, topluma ve çevreye gösterdiği saygı, gerçekleştirdiği sürekli araştırma ve geliştirme, çalışanlarının profesyonel kariyerlerine yaptığı katma değer ve uyguladığı verimliliği arttırıcı modern yönetim teknikleri ile Türkiye hazır beton endüstrisinin, taş ocağı işletmelerinin, asfalt fabrikalarının, inşaat taahhüt işlerinin ve beton elemanları işlerinin lider firması olmayı hedeflemiştir.

Misyon

Misyonumuz, gelecek nesillere altyapı, ulaşım, teknoloji sorunu olmayan, temiz ve çağdaş eserler bırakmaktır...

Vizyon

ÖZYURT A.Ş.'nin vizyonu Gelecek İnşaa Etmektir.

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasiozyurt-as): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248