PALMİYE PARK

 

Geçmişimiz
 
 
Palmiye Park projeleri, 75 yılı aşkın süredir İzmir'de yaptıkları kaliteli inşaatlarla tanınan, adları güvenle özdeşleşmiş Veryeri ve Dağıstan Aileleri'nin şirketleri Ege Yapı ve CDS Yapı ortak girişiminin eseri.
 
İzmir inşaat sektörünün en deneyimli, eğitimli, dinamik ve yenilikçi şirketlerinden olan bu iki şirket, 2008 yılında güçlerini birleştirdi. Hedeflerini İzmir'de gelişmeye açık gördükleri, inandıkları lokasyonlarda modern mimariye sahip, ekonomik ve kullanışlı evler yapmak olarak belirledi.
 
Bugüne kadar yurt içinde ve yurt dışında imza attıkları projelerin kalitesiyle ve özgünlüğüyle öne çıkan, el attıkları tüm işleri eksiksiz ve zamanında teslim etmeleriyle sektörde güven kazanan Ege Yapı ve CDS Yapı, bu geleneği yeni projelerinde sürdürüyor. Palmiye Park'lı mutlu aileler arasına yenilerini eklemeye devam ediyor.
 
 
 
Değerlerimiz
 
 
'Ev' kavramı, bir kişinin veya ailenin içinde yaşadığı, en çok huzur bulduğu yeri anlatmak için kullanılır. Tıpkı Palmiye Park imzasıyla inşa ettiğimiz evlerimiz gibi...
 
Birbirinin aynısı on binlerce ev arasından bizim evlerimiz ilk bakışta seçilir. Çünkü;
- Biz yaptığımız evlere sevgimizi katarız, onların harcını tutkumuzla kararız.
- Nerede olursa olsun; az katlı ya da çok; her yaptığımız evin bizi yansıtmasına önem veririz.
- Hepsinin özünde kalite, güven ve değerlerimizin olmasına gayret ederiz.
 
Yaptığı evleri hayatın mutluluk kaynakları olarak gören, sadece bir bina değil orada yaşayacaklar için bir mabet yaratmak için çalışan, güveni her şeyin önünde tutan bir ekibiz.
 
İnsana verdiğimiz özeni doğaya da gösteririz. Evlerimizi çevreye duyarlı bir mimari anlayışla inşa ederiz.
 
Kısacası biz sizleri de işimizi de çok önemseriz.
 
Düşleyip de bulamadığı bir evde yaşamak isteyenleri aramıza bekleriz.
 
 
 
Bilgi Birikimimiz
 
 
 
İzmir'in en eğitimli ve dinamik ekibine sahip inşaat şirketlerinin başını çekmekteyiz. Hepsi yüksek okul ve üniversite mezunu genç inşaat, mimari ve satış/pazarlama ekibimiz ile büyüklerimizden edindiğimiz iş ahlakı ve tecrübeyi inşa ettiğimiz evlerde yaşayacakların mutlu ve güvende olmaları, yatırım amaçlı ev satın alanların ise kazanç elde etmeleri için kullanıyoruz.
 
Müşterilerimizi dinlemeye her şeyden daha fazla önem veririz. Bizi ziyarete geldiğinizde önce beklentilerinizi, neleri isteyip, neleri istemediklerinizi öğrenir, bu bilgilerin ışığında size yardımcı oluruz. Bir nevi danışman rolü üstleniriz. Kriterleriniz projelerimizle eşleşmiyorsa, beklentilerinizi karşılayacak, sizin için daha uygun bir projeye sizi yönlendiririz. Çünkü bizim önceliğimiz ev satmak değil, sizi ev sahibi yapmaktır. Bu gücü de sektördeki bilgi ve birikimimizden, bize güvenmiş yüzlerce aileden alırız.
 
Risksiz firmalarız ve müşterilerimizi riske sokmayız. Maddi gücümüz ve birikimimiz ile Türkiye'deki tüm bankaların birlikte çalışmak istediği ve daha proje aşamasında müşteriler için çok özel konut kredisi finansmanı olanağı sağladığı ender inşaat firmalarındanız. Bu sayede kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenlerin hayalini gerçekleştiririz.
 
 
 
Hedeflerimiz
 
 
Başta genç ve aktif emekli aileler olmak üzere kaliteli, bakımı kolay, güvenlikli, enerji tasarruflu, doğaya saygılı mimariye sahip bir ev arayanlara beklentilerini karşılayan projeler yaratmaya devam etmek.
 
Ev kararı verirken seçici davranan ailelerimizi kolay ve güvenilir şekilde güzel bir evin sahibi yapmak.
 
İzmir'in en eski ve güvenilir inşaatçılarından olan ailelerimizden devraldığımız itibarı; yaptığımız işler, verdiğimiz hizmet ve tuttuğumuz sözler ile çok daha yükseklere taşımak.

Firmanın Projeleri

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

En Çok Aranan Projeler
Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Barselona’da 1900 – 1914 yılları arasında yapılmış gayrimenkul geliştirme projesi: PARK GÜELL

Osman Cihad Esen

Alternatif Yatırım Güneş Enerji Santrali

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

2018-04-24 05:50