Penta GrupPenta Grup Yapı San. ve Tic. A.Ş.

Mimar Sinan Mah. Basra Cad. No: 48 - 52 İstanbul /
Penta olarak sahip olduğumuz vizyon ve değerler, bilgi ve deneyim çerçevesinde uygarlığa yön veren alanlardan olan “yapı sektörü”nde faaliyet gösteriyoruz. Su armatürleri, banyo aksesuarları, duş sistemleri üretiyoruz. Penta, güçlü yapısı ve dinamik kadrosuyla 1989 yılından bugüne “yapı malzemeleri” alanında uzmanlaşmış olup özgün tasarım ve kaliteli üretim anlayışıyla farklılığını ortaya koymuştur...
Amacımız;
Günümüz insanı ve gelecek kuşaklar için sosyal ve doğal çevreyle uyumlu, sürdürülebilir, özgün tasarıma ve üretim kalitesine sahip “ürünler” ortaya koymaktır.
Vizyonumuz;
Yapı malzemeleri sektöründe hizmet ve ürün kalitesini daima yükselten, müşterileri ve çalışanları için sürekli değer üreten öncü ve lider firma olmak. Penta olarak Türkiye genelinde iş ortağımız olan 350’e yakın yapı showroom’u ve 16 ülkeye ulaşan ihracatımız; amacımız ve vizyonumuz doğrultusunda kat ettiğimiz yolu göstermektedir. Toplam Kalite Yönetimi’ni benimseyerek ortaya koyduğumuz yönetim ilkelerimizle; TS EN 817 ve TS EN 200 TS EN 442 Avrupa Kalite Belgeleri’ne sahip olarak banyo ve mutfak armatürleri, duş sistemleri ve banyo aksesuarlarında Türkiye’nin en geniş koleksiyonuna sahibiz. Tasarıma verdiğimiz özen ve önemle tüm ürünlerimizde estetiği ve işlevselliği bir araya getiriyoruz. Sunmuş olduğumuz teknolojik ürünlerle hayatı kolaylaştırıyor ve dünyamızın geleceğine yatırım yapıyoruz.  Banyo ve mutfaklara “keyif” getiriyoruz.


Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48