PUSULA İNŞAATPUSULA ORTAK GİRİŞİM İNŞAAT YAPI SANAYİİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

MEHTERÇEŞME MAH. CUMHURİYET CAD. 1997 SOK. PARK KONUTLARI B BLOK KAT:6 D:29 ESENYURT / İSTANBUL

 

ŞİRKET PROFİLİ;

Pusula ortak girişim 1995 yılında faaliyetlerine başlayıp yaklaşık 15 yıldan beri inşaat-gayrimenkul sektöründe önemli yatırımlar yapmıştır.

Firmamız kuruluş aşamasından bu yana öncelikli politikası “kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmak ve kaliteden kesinlikle ödün vermemek”.

İnşaat sektöründe bugüne kadar 200.000 m2 yani yaklaşık 1000 konutun inşaatını yapan ve teslimini gerçekleştiren pusula inşaat ülkemizin nitelikli konut üreten inşaat şirketlerinden biridir. Kurulduğu günden bugüne kadar kaliteli hizmet anlayışını, gerçekleştirdiği her projede ön planda tutan pusula inşaat  deneyimli kadrosu genç ve dinamik yapısı ile inşaat sektöründeki güvenirliğini her geçen gün arttırmaktadır.

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ;

Firmamızın ana hedefi; oluşturduğu projelerde yüksek yaşam kalitesini oluşturmak ve yaşam standartlarını gerçekleştirmek.

Konusunda uzmanlaşmış en iyi mimar ve mühendislerle çalışıp estetik tasarımlarla en iyi projeleri hayata geçirmektir.

Sosyal aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş projeler sunmak.

Modern teknolojinin el verdiği en ileri inşaat tekniklerini ve en iyi inşaat malzemelerini kullanmak yine firmamızın en önemli görevlerinden biridir.

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasipusula-insaat): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248