RAMS YAPI

ÖRNEK MAH. YUNUS EMRE CADDESİ NO:56 ATAŞEHİR / İSTANBUL

BAŞKANDAN

YENİLİK YAPIMIZDA VAR...
 
Sadece inşaat sektöründe değil, hangi sektörde yer alırsanız yer alın, amacınız ne olursa olsun rekabet dünyasının sert koşullarında, var olmak için oyunu kurallarına göre oynamalısınız. İçinde bulunduğumuz çağın vazgeçilmez kuralıysa inovasyon, yani yeniliktir. Daha önce düşünülmemiş bir fikri, bir ürünü ya da bir projeyi hayatın içine entegre edebiliyorsanız, ve bunu ekonomik ve sosyal bir değer haline getirebiliyorsanız bu kabiliyete sahipsiniz demektir. Bu da sizin rakiplerinizden birkaç adım ötede olduğunuz manasına gelir. Bu açıdan baktığınızda yeniliğe bir tercih değil, gereklilik olarak bakılmalı ve bir kurum kültürü haline getirilmelidir. Yani ister rekabette bir ya da birkaç adım öne geçmek isteyin, ister farklılaşmak isteyin yapmanız gereken şey kesinlikle ve kesinlikle yeniliktir. Hayal ederek, odaklanarak ve ısrar ederek…
 
İşte Rams Yapı olarak biz de böyle yapıyoruz.
 
İnşaat ve yapıyla ilgili sahip olduğumuzu tecrübe ve üretim gücümünü yenilikçi yaşam konseptleriyle geliştiriyoruz.
Bunları yaparken değişen gelişe trend ve yaşam biçimlerini yakından takip ederek başta insan yaşamı olmak üzere kent mimarisine değer katmaya, standartları daha yükseğe taşımaya büyük bir özen gösteriyoruz.
 
Sahip olduğumuz bilgi birikimi ve teknolojik altyapıyla dünyadaki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ediyoruz.
Bunları yaparken sadece size sadece birer yaşam alanı değil değil geleceği ve geleceğin yaşam alanlarını da sunuyoruz.
 
Mustafa Karaçuha
Rams Yapı Yönetim Kurulu

PROFİL

GELECEĞİN YAPI TAŞI...

Büyük bir hızla gelişen inşaat sektöründe bugüne yer yok! Şimdiye dek yapılmış olanlar ve gelecekte yapılacaklar var! Şimdiye dek yapılanlar ortada, peki gelecekte yapılacaklar neler?

İşte Rams Yapı'nın var olma sebebi de tam olarak buydu. Yapının
geleceğiyle ilgili akla gelebilecek tüm sorulara cevap aramak, bulmak ve insana sunmaktı... Yani tasarımı, duruşu ve mimarisiyle çığır açacak projeler inşa etmekti. İnşaat sektöründe geleceğin yaşam ve yatırım standartlarını tasarlayarak mimarisi, konsepti ve duruşuyla sektöre yön veren projeler üreten Rams Yapı, tasarladığı her bir projeyle insan için yapılabileceklerin sınırlarını yeniden belirlemektedir. Rams Yapı, bunu yaparken dünyadaki trendleri yakından takip edip yaşam biçimlerini de analiz etmektedir.

Bugüne dek 500.000 m2'ye yakın yaşam alanının inşasını gerçekleştiren Rams Yapı'nın temelleri, Muhammet Civelek, Recep Karamahmutoğlu, Mustafa Karaçuha ve Suat Köseoğlu tarafından atılmıştır. Rams Yapı, kurulmasının hemen ardından ilk olarak Türkiye’nin yeni finans merkezi Ataşehir'in en önemli projelerinden biri olan “Sample Park” projesine
imza atmıştır.

Yenilikçi ve çağdaş çizgisiyle yarının modern, sağlam ve kaliteli yaşam alanlarını inşa eden ve Türkiye’nin en büyük yapı ve yaşam markalarından biri olmayı hedefleyen Rams Yapı, geleceği tasarlayıp inşa etmeye bugüne dek olduğu gibi yarın da devam edecek.
 
MİSYON

İnşaat ve yapı sektöründe yapılabileceklerin sınırlarını belirleyerek,
yarını tasarlamak.

VİZYON

Arsadaki konumlanmasından matematiğine insan için geleceğin yaşam ve yatırım standartlarını belirlemek ve inşa etmek.

Çağdaş kent siluetine örnek olacak yapılar inşa ederken üzerinden yıllar geçse de estetik duruşunu koruyacak yapılar tasarlayarak sektöründe, bulunduğu coğrafyanın lider markalarından biri olmak.

Firmanın Projeleri

FİRMA İLE İLGİLİ HABERLER


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpwwwyeniprojelercominsaat-firmasirams-yapi): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248